(CUBO)’nun Efekt Boya Grubu “CuboArte” Yenilendi!

CUBO’nun dekoratif boyalar ürün grubunu temsil eden “CuboArte”, farklı desen ve renk alternatifleriyle yenilendi. İç cephede olduğu gibi dış cephede de dekoratif görünüm sunan ürün grubu; “CuboArte Akrilik Esaslı Boya ve Kaplamalar” ile “CuboArte Mineral Esaslı Kaplamalar” olmak üzere iki farklı kategoriden oluşuyor.

CUBO, dekorasyon açısından profesyonellere yönelik yeni alternatifler oluşturmak için efekt boya grubunu tamamen yeniledi. Ürün çeşitliliğinden, ambalajına kadar her alanda tarzını değiştiren “CuboArte Dekoratif Sistemler” 21 adet ürün grubundan oluşuyor. İki ayrı kategoriden oluşan ürün grubunda, İç mekanlara özel “CUBOArte Efekt Boya ve Kaplamalar” ve iç mekânlarda olduğu kadar yapıların dışına da estetik bir görünüm kazandırmayı amaçlayan “CUBOArte Dekoratif Kaplamalar” yer alıyor.

“CuboArte” ürünlerinin Ar-Ge çalışmalarını tamamlayan CUBO’nun yeni yüzü ve yeni imajıyla pazara sunulan ürün grubunda; birçok zevke hitap eden birbirinden farklı alternatif bulunuyor. CUBO, “Akrilik Esaslı” iç mekân boya ve kaplamalar grubuna “Mineral Esaslı” dış mekân kaplamalar grubunu da ekleyerek ürün portföyünü artırıyor.

CUBO’nun tamamen yenilenen “CuboArte” ürün ailesi, Akrilik Boya ve Kaplamalar iç mekân ürünleri ile, uygulandığı yüzeye estetik bir görünüm vadediyor. “CUBOArte Efekt Boyalar” iç mekân ürünleri, sedef efektli ürün grubunda; “Perlato”, sedef efektle birlikte özel kum tanecikli görünüm için “Sabbioso”, özel cam kürecikli “Perla”, kadife dokulu soft mat görünüm için “Velluto”, iki boyutlu reflektli görünüm için “Onda Effetto” ürünleri yer alıyor. Işıltılı görünüm için “Viso Diverso”, mermer görünüm için “Marmorizzare”, farklı tarzlar için macun kıvamında “Somnium”, doğal görünüm isteyenlere brüt beton görünümlü “Arte Deco”, traverten görünüm için ise “Travertini” seçenekleri bulunuyor.

CUBO’nun “CuboArte Dekoratif Sistemleri”ne kattığı bir diğer yenilik ise “CUBOArte Dekoratif Kaplamalar”. Bu ürün grubunu hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda kullanılabiliyor. “CUBOArte”nin birbirinden farklı tanecik boyutuna sahip 6 yeni ürünüyle, kullanıcılar yapılarında kaya, taş veya beton gibi bulunmasını istediği dokuları dilediği doğallıkta tasarlayabiliyor. Yapıya bir taş kadar yük bindirmeden taşın görünümü “CUBOArte Dekoratif Kaplamalar” ürünleriyle elde edilebiliyor. Dileyen kullanıcılar farklı uygulama aparatlarını kullanarak kendi dokularını da elde edebiliyor. 

“CUBOArte Dekoratif Kaplamalar”da sunulan seçenekler şöyle adlandırıyor: “Stone Light-500C”, “Stone-300C”, “Concrete-200C”, “Concrete Unique-100C”, “Concrete Fine-50C” ve “Concrete Fine Satin- 50C”.

“CUBOArte Efekt Boyalar” (iç mekân) ürünleri “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” sayesinde farklı renk tonlarıyla birlikte kullanılabilir.

Ayrıntılı bilgi için: cubo.com.tr