Hakkımızda


Yapı, mekan ve diğer bileşenler yapı sektörünün nesnesi olarak bir uyum içerisinde yaşam alanlarımızı oluşturur. Sektörün özneleri ise  mimar, tasarımcı, karar verici, işveren, müteahhit, yüklenici, malzeme üreticisi, yatırımcı, STK, üniversiteler, iletişim ve reklam ajansları, medya planlama şirketleri, yayınlar ve tüm bu alanlardaki kurum ve kuruluşlara hizmet sağlayan firmalardır. bi_özet sektörün bütün öznelerine eşit mesafede hizmet eden, profesyonellere yönelik bir iletişim platformudur.

Sektördeki yenilikler, gelişmeler, etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri hakkında her şey burada diğer profesyonellerle paylaşılmaktadır. Rakibinizin ne yaptığını izleyeceğiniz gibi, sektörün gidişatı, trendleri, beklentileri hakkında fikir sahibi olarak kendiniz ile ilgili paylaşımları da yönlendirebilirsiniz.


Yayın Yönetmeni: Neslihan İmamoğlu
Yazı İşleri: Aslı Erdem, Alp Şerif Besen, Meltem Merve İmamoğlu
Reklam&İletişim: Ayşegül Tuğtepe


Yapı sektörünün özneleri arasında pazarlama iletişimi için profesyonellere yönelik geliştirilmiş olan [bi_özet] Binat İletişim & Danışmanlık tarafından yayınlanmaktadır. Bu yayın, şirket kurucusu ve ekibinin, 20 yıllık sektörel iletişim ve yayıncılık deneyiminin bir ürünüdür.

Binat&İletişim ve Danışmanlığa dair ayrıntılı bilgi için; www.binatdanismanlik.com