(Barbie)’nin “Malibu Rüya Evi” Ken Ev Sahipliğinde Dört Misafiri Ücretsiz Ağırlayacak!

Fotoğraf: Hogwash Studios, © 2023 MATTEL / WBEI.
Barbie filminin 21 Temmuz’da vizyona girişine özel olarak pembe renkli, gerçek boyutlu oyuncak malikâne “Malibu Rüya Evi”, Ken’in odasını 2 gece konaklamaya* açıyor.
Panoramik manzarasıyla Malibu Sahili’nin yukarısındaki kıyı şeridinde yer alan ve yakın zamanda yenilenen ünlü Malibu Rüya Evi‘ne, Ken karakterini yansıtacak tasarım dokunuşları da eklenmiş. Mekâna giriş yapılıp yerleştikten sonra özel misafir danışmanı etrafın gezdirilmesi ve yemeklerin ayarlanıp hazırlanması da dâhil olmak üzere misafirlerin keyifli bir konaklama geçirmesini sağlayacak.

This slideshow requires JavaScript.

Airbnb aracılığıyla yapılacak konaklama boyunca misafirler; plaj kıyafetleri için Ken’in kişisel gardırobundan yararlanabilecek, açık hava diskosundaki özel pistte dans edebilecek, sonsuzluk havuzunun yanında güneşlenebilecek ve sarı pembe bir çift Impala paten ve sörf tahtası hediyesiyle Malibu Rüya Evinden ayrılacak.

This slideshow requires JavaScript.

Rezervasyonlar 17 Temmuz Pazartesi günü Türkiye saatiyle 20.00’den itibaren yapılabilecek. Konaklamalar, 21-22 Temmuz 2023 tarihlerinde en fazla ikişer misafir için tek gecelik iki konaklama hâlinde gerçekleşecek.

This slideshow requires JavaScript.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan Greta Gerwig, Archiectural Digest‘e** verdiği röportajda film setinde Barbie‘nin yarattığı çocukluk hissini korumak için her şeyin parlak pembe renklere boyandığını belirtiyor; set inşasının, Rosco boya markasının fosforlu pembe tonunda uluslararası bir talep patlamasına yol açtığının da altını çiziyor.   

Airbnb, başrollerini Margot Robbie ve Ryan Gosling‘in paylaştığı Barbie filminin vizyona girişini kutlamak ve dünyanın dört bir yanındaki kız çocuklarını desteklemek amacıyla Save the Children‘a tek seferlik bağışta bulunacak. 

Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için: www.airbnb.com.tr/


*Bu tek gecelik konaklamalar, bir yarışma değildir. Misafirler Malibu’ya gidiş gelişlerinden kendileri sorumludur. Bu ev özel mülkiyete aittir ve özel olarak işletilmektedir.
**https://www.architecturaldigest.com/story/inside-the-barbie-dreamhouse-a-fuchsia-fantasy-inspired-by-palm-springs
***Çeviri: Aslı Erdem