Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme Metni

24/3/2016 tarihli 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) 10. Madde gereğince Binat İletişim & Danışmanlık bu bilgilendirme metnini dikkatinize sunar.

binatdanismanlik.com, bi-ozet.com, biozetgayrimenkul.com, betonart.com.tr, arredamentomimarlik.com, mimarligamerhaba.com yayınları aracılığıyla toplanan kişisel verileriniz, ürün tedarik hizmetleri; ilgilenebileceğiz ürünler, etkinlikler hakkında bilgi verebilmek, kampanyaları aktarmak; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri şikayet ve önerilerini değerlendirebilmek amacıyla toplanmaktadır.

Kişisel verileriniz Binat İletişim&Danışmanlık’ın iş ortakları, iştirakleri, kanunen yetkili kamu kurum ve kuruluşları, idari merciler ve yasal merciler ile 6698 sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde paylaşılabilecektir.

KVKK’nın 11. maddesi gereği bizimle iletişime geçerek Binat İletişim & Danışmanlık ile paylaşılmış olan veya sistemde kayıtlı bulunan kişisel verileriniz hakkında bilgi edinebilir, üyelik ve iletişim tercihlerinizi her zaman değiştirebilirsiniz.