(Geberit)’ten Çocuklar için Banyo Serisi: “Bambini”

Geberit, çocukların beğenisine uygun tasarladığı “Bambini” serisi ile banyoları daha hijyenik ve eğlenceli bir ortama dönüştürüyor. Seride yer alan özel tasarımlı lavabo, klozet, klozet kapağı, küvet ve bataryalar, çocukların hayal gücünden beslenen ve onu geliştiren görünümüyle hijyene yeni bir bakış açısı katıyor.

Her yaş grubundan çocuğun ihtiyacını karşılayacak farklı tip ve ölçülere uygun geliştirilen “Bambini”, dikkat çeken canlı renkleriyle de ortak kullanım alanlarına hareket katıyor. Hijyenin ön planda olduğu seride lavabo, yıkama ve oyun alanları, batarya, klozet ve küvetler yer alırken eğitici yönünün yanı sıra yüksek koruma özelliği de istenmeyen durumların önüne geçiyor. Seriye son eklenen krom renk “Bambini” lavabo bataryası ise banyolara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Renk çeşitliliği sayesinde her zevke uygun banyo atmosferi yaratan “Bambini”, görsel uyarılara sahip görünümüyle de çocukların dikkatini çekmeyi amaçlıyor. Uzun ömürlü malzeme yapısı ile öne çıkan lavaboların yer aldığı “Bambini”, hijyeni önemseyen tasarım yapısıyla da çocuklara el yıkama ve diş fırçalama alışkanlığını erken yaşta kolayca kazandırıyor. Seride farklı yaş gruplarının kullanımına en uygun biçimde ayarlanabilen yıkama alanları ise kullanımı pratikleştiriyor. Bataryaların çizgi film karakterini andıran hatları, çocukların el yıkama alışkanlığını eğlenceli hale getirmek için siperlikli bir beyzbol şapkası şeklinde sunuluyor. Tek kumandalı, fotoselli pilli ve elektrikli seçeneğe sahip bataryalar, ortak kullanım alanlarında hijyeni üst seviyeye tutuyor.

Çocukların erişebilmesini kolaylaştırmak için uygun yükseklik seçeneğiyle üretilen “Bambini” klozetler, tuvalet eğitiminde önemli rol oynuyor. Kurbağa görünümlü klozet kapağı, çocukların hayal dünyasını renklendirirken oturma pozisyonunda yere ayakları değmeyen çocuklar için aslan ayaklı tasarlanan klozet, zeminden destek almayı kolaylaştırıyor. İki farklı asma klozet, dört farklı yerden klozet çeşidine sahip seri, ayrıca 40 ve 80 litrelik seçeneklerin yer aldığı “Bambini” çocuk küvetleri de antibakteriyel yüzeyiyle daha hijyenik bir ortam yaratıyor. Küvetlerin solid malzemeden üretilmesi ise darbeye ve çizilmeye karşı uzun süre dayanıklılık sağlıyor.

“Bambini” serisinin yeni nesil üyesi krom kaplı lavabo bataryası, çocukların hijyen gelişimine katkı sağlıyor. Akıllı tasarımı sayesinde çocukların maruz kalacağı tehlikeleri en aza indirmeyi amaçlayan ürün, minimal boyuttaki termostatı ile aşırı sıcak su akışını engelliyor. Ürün, pilli ve elektrikli olarak kullanıcısına iki farklı seçenek sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.geberit.com.tr


Geberit
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2021 yılında 3,46 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.