(Vaillant)’tan Yeni Oda Termostatı: “sensoROOM Pure”

Her yıl yenilenebilir enerji için yüksek Ar-Ge yatırımları yapan Vaillant, çevreci ürünlerle ürün gamını zenginleştirmeye devam ediyor. Vaillant, ürün gamında bulunan tüm kombilerle uyumlu olan yeni modülasyonlu oda termostatı “sensoROOM Pure” ile verimlilik ve tasarruf vadediyor.

Vaillant Türkiye, “Yarın için bugünden Vaillant” söylemi ile kullanıcılarına yarının teknolojisini bugünden sunuyor. Vaillant Türkiye, doğayı koruma anlayışı ile ürün gamını, enerji verimliliğini üst seviyeye çıkaran ürünler sunuyor. senso ailesini “sensoROOM Pure” ürünü ile yenileyen Vaillant, yeni nesil modülasyonlu oda termostatı ile verimlilik ve tasarrufu bir arada sunuyor. Vaillant’ın ürün gamında bulunan tüm kombilerle uyumlu olan “sensoRoom Pure”, LCD ekranı, yenilenmiş simge ve yazı karakteri ile kolay kullanım sağlıyor.

Kablolu kullanım olanağı veren “sensoROOM Pure”da; oda sıcaklığı kontrolü ve modülasyonlu çalışma gibi özelliklerin yanı sıra Aqua-Konfor sistemini etkinleştirme ile arıza durumu ve oda sıcaklık göstergesini ekran üstünde okuyabilme seçeneği de bir arada sunuluyor. e-BUS altyapılı ısıtma cihazları ile kullanılabilen “sensoROOM Pure” hem oda termostatı kullanıp hem de kombisinin modülasyon yapmasına imkân sağlayarak tasarruf etmek isteyen tüketiciler için dikkat çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.vaillant.com.tr