(Bien)’den Mekânlara Bütünsellik Katan “Oversize Koleksiyonlar”…

Twilight, Bookmatch

Doğanın renklerini ve ince detaylarını taşıyan Bien’in büyük ebat koleksiyonları, mekânlara bütünsel bir estetiklik sunuyor. İç ve dış mekânlarda ıslak ya da kuru zeminlerde kullanılabilen büyük ebat koleksiyonlar; çizilme, darbe, sıcak ve soğuk şoklara karşı yüksek bir direnç gösteriyor. 

Birçok farklı renk ve desen seçeneğinin yer aldığı koleksiyonlar, zemin ve duvarda kullanım için ideal bir alternatif oluyor. Koleksiyonlarda; duvar ve zeminlerin bütünlüğünü sağlayacak ya da zıtlıklarla yaratılacak uyum için birçok seçenek bulunuyor. 120X180 cm ebatı ile alanların olduğundan daha geniş görünmesine de yardımcı oluyor. Islak, kuru, iç ve dış mekân fark etmeksizin her alana uyumlu oversize koleksiyonlar, renk ve desenleriyle de doğanın detaylarını mekânlara yansıtıyor.

Nebiosso, Bookmatch

Bookmatch tasarımlı birçok özel parça bulunuyor
Her biri farklı desenlerden oluşan büyük ebat koleksiyonlar, parlak ve mat yüzey seçenekleriyle mekânlarda yer alıyor. İlhamını doğadan alan koleksiyon desen ve tonlarının yanı sıra sade tasarım seçenekleri de sunuyor. Koleksiyonlarda, ayrıca bookmatch tasarımı ile dikkat çeken birçok özel parça da bulunuyor. Modası hiçbir zaman geçmeyecek mekânların yaratılmasını vadeden koleksiyonlar, dekorasyonda estetik duruşuyla dikkat çekiyor.

Rustic

Uygulama kolaylığı sunuyor
Konut, restoran, alışveriş merkezi, otel ve hastane gibi birçok mekânın dekorasyonunda kullanılabilen koleksiyonlar, büyük boyutlarını avantaja çevirerek uygulama kolaylığı sunuyor. Zaman ve maliyette tasarrufun önünü açan koleksiyonlar, renklerinin ilk günkü canlılığını uzun yıllar korumayı vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.bienseramik.com.tr


Bien 
Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularından biri olan Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir.

2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer almaktadır.

6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında “Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü” (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.