“Design Talk: iF Tasarım Trend Raporu” Konferansı 6 Eylül’de Müze Gazhane’de!

Design Talk: iF Tasarım Trend Raporu Konferansı, Benjamin Völksen sunumuyla 6 Eylül 2022 Salı günü saat 17.00 – 18.45 arasında Müze Gazhane Atölye T Odası’nda gerçekleşecek.


“Design Talk:  iF Tasarım Trend Raporu”
Konferans

Sunum: Benjamin Völksen
Katılım:
Ücretsiz
Kayıt:
Gerekli, ifturkey@ifdesign.com
Tarih:
6 Eylül 2022 Salı
Yer:
Müze Gazhane Atölye T Odası


iF Design GmbH, 2022 Trend Raporu farklı tasarım odaklı sektörler için sosyal, teknolojik gelişmeler ve trendler hakkında çok kapsamlı İngilizce ve Almanca dillerinde 423 sayfalık bir çalışma hazırladı. Özellikle trend araştırmalarından elde edilen bilimsel verilerin bol ürün görselleri ve uygulama örnekleriyle anlatılması ile yenilikçi bir veri sunuyor.

iF Tasarım Trend Raporu, Ev, Tüketici Teknolojisi ve Mobilite ürün kategorilerinde dokuz alandan oluşuyor. Her bölüm tasarım trendlerinin bir analizi ile başlıyor. Trend alanı üzerinde önemli etkiye sahip olan iki sosyal mega trend sonucu ile tamamlanıyor.

iF DESIGN GmbH Hanover merkez ofisinden Benjamin Völksen, konferansta tasarımdaki yeni yaklaşımları iF DESIGN 2022 Trend Raporu ile özetleyecek, toplumsal eğilimlerin etkisini verilerle tanımlarken mevcut istatistiklere dayalı kanıtlar sunacak ve bilgileri ürün ve hizmet performansıyla ilişkilendirecek. Völksen ayrıca, 2023 iF DESIGN AWARD Uluslararası Tasarım Ödülleri  hakkında ve başvuru sürecinde merak edilen soruları yanıtlayacak.

Almanya merkezli iF DESIGN AWARD, 1954 yılından beri tasarım sektöründe olağanüstü başarı için bir kalite mührü olarak tanınmaktadır. Dünyanın en iyi tasarımlarını onurlandırmayı amaçlayan iF DESIGN AWARD 2023 için son başvuru tarihi ise 10 Kasım 2022.

Başvuru kriterleri, jüri tarihleri ve başvuru bedelleri hakkında detaylara www.ifdesign.com web sitesinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için iF DESIGN GmbH Türkiye ofisi ile ifturkey@ifdesign.com mail adresinden irtibata geçebilirsiniz.