Çark Etkinlikleri’nde “Tasarımda Zamansızlık, İnovasyon ve Sürdürülebilirlik” Konuşulacak!

Döngüyü Tasarla yarışma serisinin 2022 yılı teması Yeniden Kullanımı Tasarla’nın düzenlediği Çark Etkinlikleri’nin yeni buluşması 18 Nisan 2022 Pazartesi gerçekleşecek.


“Çark Etkinlikleri”
Tasarımda Zamansızlık, İnovasyon ve Sürdürülebilirlik

Moderatör: Özgül Öztürk
Konuşmacılar: Arzu Kaprol, Pınar Sipahi, Fırat Neziroğlu, Şafak Müderrisgil
Tarih: 18 Nisan 2022 Pazartesi
Saat: 20.00- 21.00
Yer: Çevrim içi, Zoom
Şifre: 928242


İstanbul Ekoloji Rotary Kulübü YK ve Rotary 2420 Bölge Çevresel Sürdürülebilirlik Komitesi üyesi Özgül Öztürk’ün moderatörlüğünde, Moda ve Teknoloji Tasarımcısı Arzu Kaprol, Bilişim Vadisi Tasarım Merkezi Direktörü ve Avrupa Tasarım Enstitüsü Türkiye Elçisi Pınar Sipahi, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Sanatçı Fırat Neziroğlu ve Etkiyap İcra Kurulu Başkanı Şafak Müderrisgil, “Tasarımda Zamansızlık, İnovasyon ve Sürdürülebilirlik” üzerine konuşmak için buluşacaklar. Zoom üzerinden yapılacak etkinliğe 928242 şifresiyle buradan katılabilirsiniz.

26 Nisan 2022 Salı saat 20.00’de Rotary 2420 Bölge Çevresel Sürdürülebilirlik Komitesi Başkanı Yaşar Atacık’ın moderatörlüğünde Boğaziçi Üniversite Çevre Bilimleri Enstitüsü üyesi Dr. Aylin Alagöz ve Brika Sürdürülebilirlik Yönetici Ortağı Gülin Yücel ile “Yaşama ve Doğaya Dair Döngüsel Tasarımlar” başlıklı konuşma gerçekleştirilecek. Etkinliğe 491620 şifresiyle buradan ulaşabilirsiniz.

Yeniden Kullanımı Tasarla yarışmasının jüri değerlendirmeleri de sonuçlandı. Kısa listeye seçilen 5 ekip, 29 Nisan 2022 günü jüriye projelerini sunacak. Yarışma ve Çark Etkinlikleri takvimi için Döngüyü Tasarla web sitesi ve sosyal medya hesapları takip edilebilir.

Instagram: https://www.instagram.com/donguyutasarla/
Twitter: https://twitter.com/DonguyuTasarla
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/donguyutasarla/