(Çanakkale Seramik)’ten Ev Dışı Alanlar İçin Yeni Ürünler…

Çanakkale Seramik, Deck

Sürdürülebilir ürünler ve yenilikçi tasarımlar geliştiren Çanakkale Seramik; dış mekânlar arasında yer alan balkon, teras ve bahçe için zengin bir koleksiyon sunuyor. 

Kaleseramik markalarının farklı koleksiyonlarında yalnızca ev içi yaşam alanları için değil dış mekânlar ve ortak kullanım alanları için de seçenekler sunuyor. Özel teknolojilerle üretilen seramik serileri kullanıcılara konforu sunacak özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcıların güvenliğini ön plana alan “SlipFree” teknolojisi, yumuşak, pürüzsüz bir yüzeyde kaymazlık değerini ayarlıyor. “SlipFree” teknolojisi, estetik görünümün yanı sıra zeminlerin güvenliğini, kolay temizlenebilmesini ve uzun yıllar kullanılmasını sağlıyor. R1-R3 arasındaki kaymazlık değerlerini, kullanılan alana göre ayarlayabilen teknoloji, farklı yüzey ve renkler için uygulanabiliyor.

Ahşap dokuya sahip “Deck” serisi yer karoları, iç mekânların yanı sıra otel, ofis, kafe ve restoran gibi toplu kullanım alanlarında ve dış mekânlarda doğal bir dokunuş sunuyor. Kendinden derzli, mat ve sırlı granit yapısı ve 45x45cm boyutlarındaki karolarıyla seri; akçaağaç, ceviz ve kiraz ağacı renklerinde ahşabın doğallığını estetik ve dayanıklı haliyle zeminlere taşıyor. Kemik, bej ve noce renk alternatiflerine sahip “Natura” serisi, dış mekân ve havuz kenarları için sunulan antislip seçeneği ile kullanıcılara ister evde ister bahçede arzu edilen doğallık ve estetiği sunuyor. Mat yüzeyiyle estetik bir görünüm oluşturan “Rustic Wood” serisi ise 45×45 cm ve 60×60 cm ebat alternatifleriyle kullanıcılara sunuluyor.

Nostaljik bir Akdeniz Havası yaratmak için tasarlanan “Pera” koleksiyonu, yerde ve duvarda kullanılabiliyor. Çini karo motiflerini geçmişten bugüne modernize ederek taşıyan özel koleksiyon, renkli siluetiyle balkonlarda dikkat çekiyor. Koleksiyon, klasik tarz seven kullanıcılar için siyah-beyaz seçimlerle de kombinlenebiliyor. “Garden” seride kullanılan kaya taşlarının bir araya gelmesiyle oluşan sert taş görünümü, bulunduğu alanlara özgün bir kimlik kazandırmayı amaçlıyor. Serinin 45×45 ebatlarındaki mat ve kaymaz yüzeyleri kahverengi ile uyumlu birliktelik sunuyor. Kahverengi ve gri renk alternatifleri ile “Roma” serisi ise 45×45 ebatlarındaki mat ve kaymaz yüzeylerle mekânlarda bütünsel bir görünüm amaçlıyor.

Koleksiyonlar hakkında ayrıntılı bilgi için web sayfası ziyaret edilebilir.