(Bi’Boya)’dan 2022’ye Özel Renk Önerileri!

Ekru, Bi'Boya 2022 Renk Önerileri

Geliştirdiği boya ürünleri ve hizmetlerini avantajlı fiyatlarla tüketiciyle buluştururken yenilikçi dekorasyon fikirleriyle de tüketicilerin tüm beklentilerini karşılamayı amaçlayan Bi’Boya, mekanlara renk katmak amacıyla 2022 yılı için renk önerileri sunuyor. 

Bi’Boya‘nın yaşam alanlarında pozitif etki yaratacak sıcak renklerden oluşan dekorasyon önerileri şöyle:

“Pozitif Renkler”

Bi’Boya; sonbahar ve kış ayları için canlı turuncu, parlak amber, şeftali nuga, bronz pembe, magenta moru, klasik mavi, keskin mavi, sadakat mavisi, pastel mavi, deniz yeşili, asit sarısı, kereviz rengi, asker yeşili, kumtaşı, sarı-kahverengi huş renklerini öneriyor.

“Gizemli, Enerjik ve Tutkulu Renk”

Bi’Boya, sıcak ve samimi hissettiren, yüksek enerjili mekanlar yaratmak için 2022 yılında turuncu rengini ve tonlarını öneriyor. Turuncuya eşlik etmesi için toprak tonları, boz kahverengiler, bej ve griyi öneriyor.

“Kotta ile Sonbahar”

Bi’Boya, sade ve country tarzı mobilyalar ile konforlu bir dekorasyon oluşturabilmek için toprak tonları skalasından Kotta ve Güz rengini öneriyor.

“Kremin Tonlarıyla Canlanan Yaşam Alanları”

Bi’Boya, krem renginin Şampanya, Ekru ve Fildişi, tonlarını her tasarıma uyumlu bir seçenek olarak birbirinden farklı mekanlar için öneriyor.

Bi’Boya, ücretsiz renk kartı hizmetinden, ürünlerin adrese kargolanmasına kadar bütüncül bir hizmet sunuyor. Dijital uygulamalar aracılığıyla da tüm bu süreci kullanıcılar için kolaylaştırmayı hedefleyen Bi’Boya’nın ürünleri ve çevrimiçi arayüzü hakkında ayrıntılı bilgi için bağlantı ziyaret edilebilir.