Türkiye’nin İlk “Tiny House” Fuarı Başladı!

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından “Premo Prefabrik, Modüler, Tiny House Yapım & Dekorasyon Fuarı” 3 – 5 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenliyor. Türkiye’nin ilk “Tiny House” fuarı 20 bin ziyaretçi hedefi ile sektörün buluşma noktası olmayı amaçlıyor.


“Premo Prefabrik, Modüler, Tiny House Yapım & Dekorasyon Fuarı”

Tarih: 3 – 5 Şubat 2022
Yer: İstanbul Fuar Merkezi, Bakırköy / İstanbul


Pandemi ile birlikte modüler yapılara sadece bir yılda talep yüzde 40 oranında artarken, dünyada pazarın büyüklüğünün ise 2026 yılına kadar 153,7 milyar dolar olması ön görülüyor. Her geçen gün ilginin arttığı, konut fabrika, hastane gibi çeşitli alanlarda kendini gösteren modüler yapılar inşaat sektörünün geleceğine ışık tutuyor.

Bu kapsamda Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen “Premo Prefabrik, Modüler, Tiny House Yapım & Dekorasyon Fuarı” ile sektörün tüm paydaşlarının bir araya getirilmesi hedefleniyor. Fuarda “Tiny House“lardan prefabrik fabrikalara, bungalov evlerden yeşil yapı malzemelerine, geçici konut binalarından çevre ve peyzaj düzenlemelerine kadar geniş ticaret ağı ve ürün çeşitliliği ziyaretçileri bekliyor.

 

Ayrıntılı bilgi için: https://premoexpo.com/