BASF ile Puanlar Toplansın “USTA OLAN KAZANSIN

BASF yeni kampanyasıyla Master Builders Solutions ürünlerini kullanan ustalara hediyeler kazandırıyor. Ustalar ile işbirliğini güçlendirmek amacıyla gerçekleştirdiği “Usta Olan Kazansın” kampanyası ile BASF, ‘Yapı Kimyasalları’ ürün grubundan seçili ürünleri kullanan ustalara çeşitli hediyeler kazandıracak.

‘Usta Olan Kazansın’ kampanyasında yer alan hediyeler kişisel bakımdan bahçeye, tekstilden yapı malzemelerine kadar birçok ürün grubunu kapsıyor. Kampanya dâhilinde satın alınan ürünlerden puan toplanırken, biriken puanlar karşılığında bilgisayardan televizyona, kitaptan jeneratöre kadar 23 farklı kategoride 3600 çeşit hediye alınabiliyor.

İnternet üzerinden kaliteli ve kolay alışveriş imkânı sunan, 30 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olacak “Usta Olan Kazansın” kampanyası www.basfustalari.com hediye portalı üzerinden takip edilebiliyor.


BASF Hakkında

BASF olarak sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz. Ekonomik başarıyı, sosyal sorumluluk ve çevre korumasıyla birleştiriyoruz. Yaklaşık 112.000 BASF Grup çalışanı, neredeyse her ülke ve sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizin başarısı için gayret gösteriyor. Ürün portföyümüz; Kimyasallar, Performans Ürünleri, Fonksiyonel Ürün ve Çözümler, Tarımsal Çözümler ile Petrol ve Gaz şeklinde beş segment altında toplanıyor. BASF 2015’te 200 milyar TL’yi aşkın (70 milyar Avro) yıllık satış rakamına ulaştı. BASF hisseleri Frankfurt borsası (BAS), Londra borsası (BFA) ve Zürih borsasında (AN) işlem görmektedir. Ayrıntılı bilgi için www.basf.com.tr