Jansen Perspectives’in İlk Oturumu “TELESCOPE SECURITY” 20 Mayıs’ta Gerçekleşiyor!

Telescope Security, Jansen Perspectives

BIG Bjarke Ingels Group’un ortağı Kai-Uwe Bergmann’ın konuk olacağı, Odunpazarı Modern Müze’nin referans proje olarak ele alınacağı “Jansen Perspectives” serisinin ilk etkinliği, 20 Mayıs, Perşembe akşamı saat 17:00’da yapılacak. Serinin bu ilk etkinliği ‘Telescope Security’ güvenlik sistemlerine odaklanıyor.


“Jansen Perspectives” Serisi
İlk Oturum: ‘Telescope Security’
Tarih: 20 Mayıs, Perşembe
Saat: 17:00, yaklaşık 3 saat
Panelistler:
Kai-Uwe Bergmann, Georges T. Roos, Christoph Jansen
Son Kayıt Tarihi: 18 Mayıs 2021


Çelik profil kapı, pencere ve cephe sistemleri üreticisi Jansen’in “Jansen Perspectives” başlıklı sanal etkinlik serisi, profesyonel buluşmalar ve networking için dijital bir alan sağlayarak etkileşimli katılıma olanak sunmayı hedefliyor. İlk etkinlikte Jansen, teleskobunu güvenlik konusuna yönlendirerek, insana ve onun huzurlu yaşamına odaklanıyor.

Türünün ilk etkileşimli ve çok dilli etkinliği olan Telescope Security 20 Mayıs, Perşembe günü, saat 17:00’da başlayacak. Yaklaşık üç saat içinde, yenilikçi sistem çözümleri, konuşmalar ve bir panel tartışması dijital ortamda sunulacak. Proje sunumlarının yapılacağı ara oturumlarda katılımcılar, profesyonel etkileşim ve tanışma için fırsat bulabilecekler. Etkinlik kapsamında, rüzgar/su/hava direnci, yangından korunma ve hırsızlığa dayanım alanlarına odaklanılarak, Jansen çelik sistemleri hakkında bilgi paylaşılacak.

This slideshow requires JavaScript.

Bjarke Ingels Group‘tan (BIG) Kai-Uwe Bergmann, interaktif açılış konuşması “Formgiving“de güvenlik konusunu bir mimarın bakış açısıyla inceleyecek. Ara oturumlarda, katılımcılar farklı firmalar tarafından gerçekleştirilecek üç uluslararası referans proje sunumu arasından seçim yapabilecekler:

  1. La Samaritaine, Paris, Fransa
    Sunum: Frener & Reifer
  2. Schiphol Havalimanı, Amsterdam, Hollanda
    Sunum: cepezed
  3. Odunpazarı Modern Müze, Eskişehir, Türkiye
    Sunum: Polimeks Holding

İsviçreli gelecekbilimci araştırmacı Georges T. Roos da konuk konuşmacı olarak etkinlikte yer alacak. Kai-Uwe Bergmann, Georges T. Roos ve Christoph Jansen ile etkileşimli bir panel tartışmasının ardından, sanal networking fırsatı da olacak.

Etkinlik platformu dili İngilizce’dir. Almanca konuşmalar ise İngilizce, İtalyanca ve Fransızca’ya simultane çevrilecektir.

Çevrimiçi olarak gerçekleşecek Telescope Security ve kayıt hakkında daha ayrıntılı bilgi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.