BETONART’ın “Beyaz” Temalı Yeni Sayısı ÜCRETSİZ ve DİJİTAL Olarak Erişimde!

Betonart’ın, Ela Çil’in konuk editörlüğünde hazırlanan “Beyaz” temalı 66. sayısı, dağıtımın oluşturduğu zorlukları aşmak ve içeriğe erişimi kolaylaştırmak amacıyla ücretsiz olarak dijital paylaşıma açılıyor.

Mekan üretim ve söyleminden plastik sanatlar, sinema, ses, fotoğraf ve edebiyat gibi farklı alanlara uzanan yazılarla “beyaz”ın anlamlarının tartışmaya açıldığı sayıda Ahmet Soysal, Deniz Güner, Erdem Erten, Şebnem Yücel, Ayça Tunç Cox, Hilmi Tezgör, Selim Velioğlu, Pınar Kılıç ve Onurcan Çakır metinleriyle yer alıyor.

Metehan Özcan’ın kişisel fotoğraf denemesiyle katkıda bulunduğu sayıda ayrıca Ela Çil’in Günnur Özsoy ile sanatçının heykel çalışmaları üzerine yaptığı söyleşi de okunabilir.

Betonart’ın 66. Sayısına Ücretsiz Olarak Buradan Ulaşabilirsiniz.

www.rob389.com ve www.betonart.com.tr adreslerinden eski ve yeni sayıları satın alabilir, www.betonart.com.tr adresinden BETONART’a abone olabilirsiniz.

BETONART’ın 2017 yılı ve sonrasına ait sayılarına, App Store veya Google Play üzerinden Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ya da PressReader uygulamasını indirerek de ulaşabilirsiniz.