Betonart Yazar Buluşmaları #66: “Mimarlıkta Beyaz Miti”

Betonart’ın “Beyaz” temalı 66. sayısının yazar buluşması, 11 Mayıs 2021 tarihinde saat 20:00-22:00 arasında gerçekleşecek. Sayının konuk editörü Ela Çil’in moderatörlüğünü üstlendiği buluşmaya sayının yazarlarından Şebnem Yücel, Erdem Erten ve Pınar Kılıç  konuşmacı olarak katılacak. “Mimarlıkta Beyaz Miti”nin ele alınacağı buluşma Zoom platformu ve Youtube’dan canlı yayınlanacak. 


Betonart Yazar Buluşmaları 66: Mimarlıkta Beyaz Miti
Konuşmacılar: Şebnem Yücel, Erdem Erten ve Pınar Kılıç
Moderatör: Ela Çil
Tarih: 11 Mayıs 2021 – Salı
Saat:
20:00-22:00
Yer:
Zoom


Betonart’ın her sayının ardından, ele aldığı tema paralelinde konuk editör ve yazarlarını okurlarıyla buluşturduğu “Betonart Yazar Buluşmaları” pandemi nedeniyle 64. sayıdan itibaren çevrimiçi düzenleniyor. Dergi ekibi, konuk editör, yazarlar ve okurların biraraya geldiği, sayfalara sığmayanların, akıllara takılanların hep birlikte tartışıldığı, tema ile sınırlı kalmayıp mimarlık, tasarım ve sanata dair gündemde ne varsa hepsinin konuşulduğu Betonart Yazar Buluşmaları herkese açık ve ücretsiz düzenleniyor.

Etkinlik öncesi sayıyla ilgili detaylı bilgiye ve sayının dijital ücretsiz pdf’e buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe şu bağlantı üzerinden kayıt olabilirsiniz. Kaçıranlar için etkinlik kaydı daha sonra Binat İletişim&Danışmanlık’ın YouTube kanalı üzerinden de yayınlanacaktır.