Seramik Yapıştırıcısında Hız İsteyenler İçin: (Kalekim)’den Yüksek Performanslı Technofull

Hızlı priz alan, yüksek performanslı, uzatılmış çalışma süresine sahip, kolay yayılan, çimento esaslı yapıştırma harcı olan 1066 Technofullhızı ince işlikle birleştirmek isteyenler için geliştirildi.

1066 Technofull, büyük ebatlı seramik, granit seramik, porselen seramik, cotto, klinker, mermer gibi kaplama malzemelerinin iç ve dış mekan zemin uygulamalarında, beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine kombine yönteme gerek kalmadan yapıştırılmasında etkili sonuçlar veriyor. Ürün ayrıca, alttan ısıtmalı zeminlerde ve eski seramik, granit üzerine seramik kaplama uygulamalarında, yoğun yaya ve yük trafiğinin olduğu alışveriş-iş merkezleri, hastane, okul gibi mekanların zemin uygulamalarında da kullanılabiliyor. 1066 Technofull’un hızlı uygulama imkanı, bir gün içerisinde kullanıma açılması istenen devlet binaları, kafeler, süpermarketler, hava alanları gibi mekanlarda seramik kaplamak için de ideal.

1066 Technofull kullanmak pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Bunların başında elbette tüketim, zaman ve işçilikten tasarruf geliyor. Akıcı kıvamı sayesinde seramik arkasını kombine yapıştırma yöntemine ve seramiklerin üzerine kuvvet uygulanmasına gerek kalmadan %100 kaplar. Hızlı priz özelliği sayesinde de 6 saat sonra mukavemet alır. 1066 Technofull yüksek yapışma gücüne sahiptir ve ani ısı değişimleri sebebiyle oluşan yüzey gerilimlerine de dayanıklıdır. Uzun çalışma süresine sahiptir. Kolay taraklanabilir.