(ORKA Banyo), Lake Banyo Mobilyaları ile UNICERAda!

Banyo mobilyalarında ilkleri sunan, özgün tasarımları, yüksek kapasite ve iddialı teknolojisi ile 1992 yılından beri Türkiye’de banyo mobilyaları sektörünün lider markası olan ORKA Banyo, ıslak mekanlara fonksiyonel ve inovatif çözümler getiren yeni ürünleri ile banyoları yaşanılası mekanlara dönüştürüyor. Dünyadaki en son trendlerden esinlenerek hazırladığı Master Collection 2018 koleksiyonu ile ORKA Banyo, klasik tarzdan moderne banyoları dekore etme imkanı sunuyor.

Bu yıl 27 Şubat – 3 Mart 2018 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen UNICERA Fuarı’na aralıksız 16’ıncı kez katılıyor. ORKA Banyo, natürel tonlara ağırlık veren ve sadeliğe vurgu yapan modern yorumu ile yeni tasarımlarını 6. Salonda D06 numaralı standında gözler önüne seriyor. ORKA, seramik, inşaat ve yapı malzemeleri sektörünü bir araya getiren UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na 2018 yılında ürün gamına eklediği 70 çeşit ürünle katılıyor.

Banyo mobilyalarından armatürlere, aynalardan tamamlayıcı aksesuarlara uzanan geniş bir yelpazede, ürün gamına kattığı, her zevke ve bütçeye hitap eden benzersiz ve şık tasarımlarından oluşan yeni ürünleri ile güne ilk başlanılan mekan olan banyolara sadeliği katıyor. ORKA Banyo bu yıl, banyo mobilyalarında natürel renkler, sade çizgiler, mat-parlak lake dokular, ince kenarlar ve metal konstrüksiyon ahşap malzeme birleşimleri ile dikkat çekiyor. Mix&Match konsepti ile tüketicilerin kendi zevklerine göre kombinler
oluşturabildiği ürün gamını zenginleştiren ORKA Banyo, 2018 yılında dünya trendi olan mat-parlak lake yüzey uygulamalarına yeni ürün gamında çokça yer veriyor. Lake uygulamaları; tarih öncesi çağlardan bugüne mobilya yüzeylerinde oluşturduğu koruyucu katman ile sararmaya ve çizilmeye karşı olan direnci nedeniyle her zaman tercih sebebi olurken, dekorasyon modasının da vazgeçilmezi. Avrupa’nın en büyük banyo mobilya üretim tesislerinden biri olan ORKA Banyo fabrikasındaki tam otomatik hatlarda, İtalya menşeeli boya malzemesi ve çeyrek asırı geçen tecrübe ile yapılan lake uygulamaları 2018 Master Collection ürünleri trend renklerin çarpıcılığı ile öne çıkıyor.

Doğallığın ön planda olduğu mermer, seramik ve taş dokular, mdf kaplama ve doğal kaplama yüzeyler, banyo ortamına uyarlanmış özel metal malzemeler ve konstrüksiyonlar, kurşun içermeyen ekolojik aynalar, dokulu ahşap desenler, masif ağaç malzemeler, natürel ve renkli seramik – mineral lavabolar ve tezgahüstü lavabo alternatifleri ile gökkuşağı etkisinde trendy renkler, antrasit, vizon, beyaz ve toprak tonları, beyaz-altın kombinasyonu ile ORKA Banyo 2018 Koleksiyonu banyo yaşam alanlarına hareket getiriyor.

“Banyoda mükemmeli arayanlar için” sloganıyla 26 yıldır ürünlerini tüm Türkiye’de 450’den fazla satış noktası ile 5 milyona yakın evde ve 50 ülkede tüketiciyle buluşturan sektörün inovatif markası ORKA Banyo, ziyaretçilerini modern ve konforlu banyoların keyfini çıkarmaya davet ediyor.