(Roca)’dan Özel Teknolojiye Sahip Duş Tekneleri

Kullandığı özel teknolojilerle duş teknelerinde tasarımı ve güvenliği bir arada sunan Roca, kullanıcılara estetik, doğal ve hijyenik bir duş alanları vadediyor.

Banyo alanı için önemli konular arasında yer alan güvenlik, dayanıklılık ve hijyen gibi özellikleri ön planda tutarak ürünlerini geliştiren Roca, Senceramic®, Stonex® ve Surfex® malzemeleriyle ürettiği duş tekneleri ile banyo alanlarına işlevsellik sunuyor. Roca duş teknelerinde farklı kullanıcı zevklerine ve banyo alanlarına uygun ölçü ve renk alternatifleri yer alıyor.

Yeni teknolojileri de tasarımlarına entegre ederek fonksiyonel seriler geliştiren Roca, Senceramic® teknolojisi ile tasarladığı ultra ince yapıya sahip “Cratos” duş tekneleri ile çok yönlü bir duş alanı yaratmaya olanak tanıyor. 1000 x 700 mm ile 1800 x 800 mm arasında değişen on farklı boyutta alternatifi bulunan “Cratos” duş tekneleri; Mat Beyaz, Bej, Kahve, İnci ve Onyx renklerinden oluşuyor. Aşındırıcı malzemelere ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanıklılık amaçlayarak uzun ömürlü bir kullanım sunan duş tekneleri, seramiğin gözeneksiz yapısı sayesinde kolay temizlik ve yüksek hijyen vadediyor.

Tasarımıyla öne çıkan Stonex® ile üretilen “Terran” duş tekneleri, dokulu yüzeyi ile doğal bir atmosfer sağlarken, üretimi sırasında ortaya çıkan dokulu yapısının kaydırmazlık özelliği ile güvenli bir duş alanı yaratmaya imkân sunuyor. Yüksek kaliteli reçine ve mineral bileşiminden oluşan özel malzeme formülü sayesinde duşa erişimi kolaylaştıran çok ince parçaların üretilmesine de olanak tanıyan “Terran” duş tekneleri, darbelere, kimyasal ürünlere ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanıklılık sağlayarak uzun yıllar orijinal rengini korumayı hedefliyor. Stonex® malzeme ile üretilen “Terran” duş tekneleri 2000 mm – 900 mm arasında değişen uzunluk ve 1400 – 700 mm aralığındaki genişlik skalasına sahip alternatifleri bulunuyor. Seride çerçeveli, çerçevesiz, dikdörtgen, kare ve açılı modellerle birlikte, beyaz, arduaz, siyah, inci, onyx, bej ve kahve olmak üzere 7 farklı renk seçeneği de yer alıyor.

Roca’nın Surfex® teknolojisi ile ürettiği duş tekneleri, mineral içeren yapısı ve parlatılmış yüzeyi ile banyoların ıslak alanlarında kullanım için ideal kaymaz bir zemin sağlıyor. Kimyasal maddelere ve UV ışığına karşı da yüksek bir direnç gösteren Surfex® duş tekneleri, organik malzemelerle üretilerek yüzde 100 geri dönüştürülebilir bir ürün sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.roca.com.tr


Roca
Roca, mimari, inşaat ve iç mekânlar için tasarlanmış banyo alanı için ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır. Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Roca 4 kıtada 22 ülkede yer alan 76 üretim tesisi ile 22 bine yakın kişiye istihdam sağlıyor. Yıllık yaklaşık 2,09 milyar Euro ciroya sahip olan Roca, ürün ve çözümlerini 170’ten fazla pazarda müşterileriyle buluşturuyor.