(GF Hakan Plastik)ISK-SODEX İstanbul 2023″de Sürdürülebilir Sistem Çözümleri ile Yerini Aldı

GF Hakan Plastik, 25 – 28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen “ISK-SODEX istanbul”da çevreci yaklaşımla ürettiği sistemlerinin yanı sıra ürünlerin özelliklerini deneyimleme imkânı sunan uygulamaları ile ziyaretçilerini ağırladı.

GF Hakan Plastik alt yapı, üst yapı ve endüstriyel ürün grubunun geniş ürün yelpazesinden öne çıkan ürünleri ile “ISK-SODEX İstanbul Fuarı”nda yerini alarak, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği konuları ile örtüşen stant tasarımı, çevre dostu ve katma değerli ürünleri ile bu konudaki çalışmalarını aktardı.

25-28 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen “ISK-SODEX İstanbul”da GF Hakan Plastik, üstyapıda Silenta Ürün Grubu, Aquasystem, Yerden Isıtma Sistemleri, Hycleen Otomasyon Sistemi, PVC-U Boru Sistemleri, HT-PP Boru Sistemleri ile yer aldı. Altyapı sistemlerinde PE80, PE100 ve Koruge borularını; endüstriyel ürün grubundan ise PVC-U, PVC-C, PP-H, PVDF, ecoFIT (Polietilen) gibi ürünleri sergiledi.

Ziyaretçiler GF Hakan Plastik’in ilk kez “ISK-SODEX 2023”de sergilediği Kurşunsuz PVC-U ürünleri konusunda da bilgi edinme fırsatı buldu.

Silenta FR Yanmaya Dayanıklı ve Ses Yalıtımlı Boru Sistemi, PVC-U Basınçlı Temiz Su Boru Sistemleri, PVC-U Atık Su Boru Sistemleri, PVC-U Derin Kuyu Boru ve Ek Parçaları, Drenaj Boru Sistemleri ile Yağmur Olukları ve Ek Parçaları olmak üzere beş ürün grubu ile sunuldu. İnsan sağlığını tehdit etmeyen, çevreci ve toksik unsurlar içermeyen stabilizatörlerle üretilen Kurşunsuz PVC-U sistemleri, toksik bir unsur barındırmaması açısından çevreye ve insan sağlığına dost ürünler olarak öne çıkıyor.

GF Hakan Plastik, ürünlerinin yanı sıra bu yıl fuarda ziyaretçilerine ürünlerinin özelliklerini deneyimleme imkânı da sundu. Ziyaretçiler kapalı alan olarak tasarlanan Konfor Alanı’nda aynı su akış hızı için farklı desibellerde ses koruyuculuğu sağlayan sistemleri test etti. Aquasystem PP-RCT’nin su akış performansını izleme şansı bulan ziyaretçiler ayrıca VR uygulaması ile kurgulanan mekânlarda farklı ürünlerle tesisat kurma deneyimi de yaşadı.