(Airfel)’den “Scala Online Room Termostat”

Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Airfel markalı kombiler, markanın her modeliyle uyumlu “Airfel Scala Online Room Termostat” ile kullanıcılara konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor.

Airfel’e özel tasarlanmış uygulama ile cep telefonu üzerinden çalışan termostat, uzaktan açma-kapama başta olmak üzere dış hava sıcaklığı grafikleri, kullanıcı evden uzaklaştığında cihazı kapatma, yaklaştığında açma ve ısıyı sabit bir değerde tutma gibi birçok avantajı da beraberinde sunuyor. Markanın her modeline uygun olarak üretilen online kablosuz termostat ile kombi uzaktan yönetilebiliyor. 

Cep telefonu üzerinden çalıştırılan online kablosuz termostat, Airfel için özel olarak tasarlanmış uygulama sayesinde kombiyi açıp kapatmanın yanı sıra oda sıcaklığı, nem ve sıcaklığın gün içindeki değişim grafiği gibi birçok veriye ulaşma imkanı sağlıyor. Böylece duruma göre kullanıcıya gerekli düzenlemeleri yapma fırsatı veriyor.

Tasarruflu bir konfor ortamı amaçlayan “Airfel Scala Online Room Termostat”“Ev”, “Uyku” ve “Dışarı” modları ile konuma veya haftalık kişisel programa göre otomatik olarak değişmesi sağlanabiliyor. Geo-fence özelliği ile evden uzaklaşıldığında kombinin otomatik olarak kapanması, yaklaşıldığında ise otomatik olarak çalıştırılması imkanı sunuluyor.

Rengi ve tasarımı ile dikkat çeken “Airfel Scala Online Room Termostat”, çoklu kullanıma izin veriyor ve talep edilmesi halinde 10 ayrı kullanıcının aynı kombiyi kontrol etmesini sağlayabiliyor. Kombinin uzaktan kontrolünü sağlayan ve daha birçok özelliği ile öne çıkan ürün, kombiden en yüksek verimin alınmasına olanak verirken, tasarrufu da beraberinde getiriyor.


Daikin Türkiye
Türkiye’de 1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla 45 yıldır faaliyetlerini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Airfel’i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektöründe öne çıkan bir yatırımcı oldu. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’de geniş ürün gamına sahip şirketidir. Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye, Sakarya’da 163 bin metrekare alan üzerine kurulu olan üretim tesislerinde, çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının kombi, klima üniteleri, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun ürünleri son teknolojiyle üretmektedir.