(Kalebodur)’dan Yeni Seri: “Route”

Kalebodur Route Gri

Kalebodur’un endüstriyel tasarımın estetik görünümünü yaşam alanlarına sunduğu yeni serisi “Route”, beton görünümü ve dokusu ile dikkat çekiyor. Serinin açık gri ve koyu gri tonları ise çağdaş ve çok yönlü tasarım anlayışına vurgu yapıyor.

Kalebodur’un yeni “Route” serisi işlenmemiş brüt beton dokusunu motiflerle birleştiriyor. Modern ve sofistike bir tasarım anlayışını vurgu yapan açık gri ve koyu gri ton alternatiflerine sahip yeni seri 60 x 120 boyutlarıyla da mekânlara bütünsellik sunuyor. “Route” serisi yoğun trafik ve aşınmanın olduğu zeminlerde fonksiyonelliği ve yüksek performans özelliğiyle uzun yıllar güvenli kullanım amaçlıyor.

Klasik antislip karolara göre daha fazla seçeneği olan Kale SlipFree teknolojisi, birçok farklı seramik koleksiyonuna antislip özelliği sunuyor. Kale SlipFree teknolojisi seramiklere kaymazlık özelliği eklerken, pürüzsüz ve yumuşak yüzey elde edilmesini sağlıyor. Uygulandığı seramiğin doğal dokusunu değiştirmeden yıllar boyu yüksek performans vadediyor.

Kaymazlığın hayati önem taşıdığı mekânlarda güvenli zeminler sunan teknoloji; konutlar, mutfaklar, banyolar, teraslar, havuz kenarları, oteller, restoranlar, alışveriş merkezleri, metrolar, okullar, iş merkezleri için ideal bir tercih olarak öne çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kale.com.tr