(ARCHIMIM)’den Ekolojik Farkındalığa Dikkat Çeken Etkinlik: “Architecture for Mediterranean ECOLOGY

ARCHIMIM, İzmir’de yer alan İç Mimarlar Odası, Mimarlar Odası, Serbest Mimarlar Derneği ortaklığı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi desteğiyle sürdürülebilir dünya ve yapılaşma için bir etkinlik düzenliyor. “Architecture for Mediterraean ECOLOGY” (ARCH FOR M.E.) adıyla düzenlenen etkinlik, 20 – 21 Eylül tarihleri arasında İzmir Bıçakçı Han’da gerçekleşecek.


“Architecture for Mediterranean ECOLOGY”
Etkinlik

Tarih: 20 – 21 Eylül 2023
Yer: Bıçakçı Han, Konak / İzmir


Sürdürülebilir yapılaşma için çalışmalar gerçekleştiren ARCHIMIM, ARCH FOR M.E.” adı altında bir etkinlik ile İzmir’de ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerini bir araya getiriyor. 20 – 21 Eylül tarihlerinde İzmir Bıçakçı Han’da düzenlenecek olan organizasyonun ana konusu, geleceğe yönelik yapılaşmanın nasıl tasarlanması gerektiği hakkında olacak. 

Etkinlikte, mimari için gereken malzemelerin tanıtılacağı alanlardan, ulusal ve uluslararası tedarikçilerin ekoloji ve sürdürülebilirlik üzerine sundukları ürünlerin alanlarına, ulusal ve uluslararası  ekolojik proje deneyimi olan mimarların vizyonlarını ve deneyimlerini paylaştıkları sahne sohbetlerinden, sergi alanlarına kadar birçok unsur bir arada bulunacak. Ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerini bir araya getirecek bu platforma, Akdeniz Bölgesi’nden birçok mimar ve içmimarlar odası başkanlarının katılım göstermesi bekleniyor.