(AGT) Meksika’da “Tecno Mueble 2023 Fuarı”na Katıldı!

AGT, Meksika’da gerçekleşen “Tecno Mueble 2023 Fuarı”nda inovatif ürünlerini sergilediği stantta ziyaretçileri ile buluştu.

Ahşap bazlı mobilya ve dekorasyon grubu ürünler sunan AGT, Meksika’da gerçekleşen “Tecno Mueble Internacional 2023”te parke, panel, mobilya profilleri, duvar profilleri ve patentli AGT Compact Lam ürünlerini uluslararası katılımcılarla buluşturdu. AGT, üç gün süren fuarda, yaşam alanlarında estetik tasarımlara yer vermek isteyenler için ürettikleri modelleri ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Fuar boyunca dikkat çeken alanlar yaratmak için tasarlanmış panel ve duvar profillerinin geniş kombin seçenekleri ile dekorasyon alanında kullanılabileceği ziyaretçiler ile paylaşıldı. Stantta, “Sıfır Emisyon” değerini gösteren “E0” özelliği ile ferah mekânlar sunan 24 saat suya dirençli tüm parke koleksiyonları; antibakteriyel özelliğe sahip 3P, Supramat, AGT Compact Lam; çeşitli desen ve renk seçenekleriyle mekânlara ve mobilyalara yaratıcılığı taşıyan AGT duvar profilleri ve AGT mobilya profilleri sergilendi.