(Bosch)’tan “Climate” Serisi Klimalar…

Bosch Home Comfort Group, kullanıcı ve çevre dostu split klimalarıyla yüksek performans sunarken, yaşam alanlarına getirdiği konfor ve bütçe dostu katkıyla da öne çıkıyor.

Isıtma ve soğutma fonksiyonlarını tek bir iç ünite ve dış üniteyle sunan Bosch split klimalar, Turbo Çalışma Modu, Otomatik İç Ünite Temizleme Özelliği, Beni Takip Et Özelliği, Bekleme ve Uyku Modu ile kullanıcı dostu teknolojiyi, tüm yaşam alanlarına yüksek verimlilik ve tasarrufla sunuyor. Yaygın servis ağı ve bakım hizmetleri aracılığıyla satışa sunulan split klimalar, kullanıcısına hem doğaya destek verme hem de bütçesini koruma imkânı veriyor.

Bosch klima modellerinde yer alan 3D DC Inverter teknolojisi ise sessiz, verimli ve tasarruflu kullanımın anahtar olma özelliği taşıyor. Bu sayede hava akışı ve hacmi ayarlanıyor, çalışma süresinin büyük bölümünde klima en düşük frekansta çalışıyor. Inverter teknolojisinde, cihazın motoru durup tekrar çalışmaya başlamadığından, ayarlanan dereceye yeniden ulaşmak için fazladan enerji harcamayı engelliyor.

Bosch Climate 2000

Bosch Home Comfort’un yüksek fiyat-performans oranına sahip bir klima sistemi için tasarladığı Bosch Climate 2000 split kliması, 2,6 kW, 3,5 kW, 5,3 kW ve 7 kW arasında değişen dört farklı kapasite seçeneğiyle pazara sunuldu.

Her mevsime uyum gösteren ve yıllar boyu sürecek bir konfor sunan Bosch Climate 2000, Turbo fonksiyonu ile iç ortamın hızlı soğutulmasını veya ısıtılmasını sağlıyor. Klima, kullandığı çevre dostu R32 soğutucu akışkan ve soğutma için A++, ısıtma için A+ ERP derecelendirmesiyle yüksek tasarruf imkânı vadediyor. Ürün, otomatik hareket eden dikey kanatçıkları ile eşit hava dağılımı sağlıyor. Klimanın kızılötesi uzaktan kumanda cihazı ile kolayca kontrol edilebilmesi de kullanıcı dostu özellikleri arasında yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.bosch-homecomfort.com/tr


Bosch Home Comfort Group 
Bosch Home Comfort Group enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçilerinden biridir. 2022 yılında yaklaşık 14.400 çalışan ile 4,5 milyar avroluk (Yüzde 65’i Almanya dışında) ciro gerçekleştirmiştir. Bosch Home Comfort Group, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup; Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.