(Enza Home)’un “Swan Koltuk Takımı”na German Design Award Ödülü!

Enza Home’un yeni koltuk takımı “Swan”, dünyanın en önemli tasarım ödüllerinden biri olan German Design Award 2023’te mobilya kategorisinde “Special” ödülünün sahibi oldu.

Alman marka ve tasarım otoritesi Alman Tasarım Konseyi tarafından verilen ve dünyada seçkin tasarım ödüllerinden biri olan German Design Awards 2023’ün (Alman Tasarım Ödülleri) kazananları açıklandı. Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlar için “En Çok Sen” diyen tasarımlar sunan Enza Home “Swan Koltuk Takımı” ile “Mobilya” kategorisinde “Special” ödülüne layık görüldü.

Her döneme uygun tasarıma sahip olan “Swan Koltuk Takımı”, adı gibi yalın, saf ve akışkan bir ifadeden besleniyor. Ürünün açılı kol yapısı, dinlenme esnasında konforu sağlamak için başa destek verirken, kol ve sırt kısmındaki yükseklik ise rahatlığı artırıyor. Ürünün duru ve net duruşu desteklemesi için amaçlanan yüksek ayakları ise tasarıma estetik katıyor. 3’lü, 2,5’lu ve berjer olmak üzere 3 modülden oluşan “Swan Koltuk Takımı”, buklet kumaş uygulaması ve estetik metal ayak tasarımıyla dikkat çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.enzahome.com.tr