(Linens)’ten PERDE SEÇİMİNİ Kolaylaştıran “Perde Tasarla Uygulaması”

Linens, “Perde Tasarla Uygulaması” ile perde seçimine yepyeni bir boyut getiriyor. Linens mağazalarındaki Perde Müşteri Danışmanları tarafından kullanılan uygulama ile hayallerdeki perdeler 3D olarak kurgulanıyor.

Linens, her ihtiyacı karşılayacak ürün çeşitlerinin yer aldığı ev tekstili ve dekorasyon ürünlerinin yanı sıra mağazalarındaki yenilikçi uygulamalarıyla da dikkat çekiyor. Hayata geçirilen “Perde Tasarla” uygulaması, perde seçmek için saatler harcamadan, perde ve tül tasarımlarının uygulama üzerinden modellenmesine imkân sağlıyor.

Uygulama, her eve ve her stile uygun onlarca perde modellerini göz önüne seriyor. Perde alıverişi yapmak üzere Linens mağazalarına gelen müşteriler, perde danışmanlarının desteğiyle uygulama sayesinde odalarının şeklini 3D olarak modelleyerek, birbirinden özgün perdeleri, şık tasarımları, farklı tül ve fon seçimlerini mobilyaların ve odanın konumuna göre saniyeler içerisinde oluşturuyor. Uygulama, hayallerdeki perdelerin yaşam alanlarına en uygun biçimde kombinlenmesine olanak tanıyor. Ayrıca perdesini yenilemek isteyenler, istedikleri mekânın fotoğrafını çekerek uygulama üzerinden perdelerin kendi ev dekorasyonuyla uyumunu da inceleyebiliyor.

Ev modasında farklılık yaratan Linens’in birbirinden özel perde modellerini görmek için Linens mağazalarına uğrayarak Perde Tasarla Uygulaması’nı inceleyebilirsiniz.


Linens.com.tr
facebook.com/Linens
instagram/linensturkiye
linensblog.com