“BrandMaster – Reklam ve Stratejik Marka İletişimi Yüksek Lisans Programı” için Son Başvuru Tarihi 31 Ağustos!

Kadir Has Üniversitesi ve Tribal Worldwide İstanbul iş birliğiyle “BrandMaster – Reklam ve Stratejik Marka İletişimi Yüksek Lisans Programı” başlatılıyor. BrandMaster’a son başvuru tarihi 31 Ağustos 2023.


“BrandMaster – Reklam ve Stratejik Marka İletişimi Yüksek Lisans Programı”

Sektörel Eğitmenler: Akan Abdula, Arda Erdik, Ayşe Ünal, Ceren Şehitoğlu, Emre Ölçer, Hakan Bıçakçı, Kurtcebe Turgul, Melih Ediş, Ozan Açıktan, Sezer Derkuş, Yalçın Pembecioğlu, Zeynep Karaarslan Başaran
Son Başvuru Tarihi:
31 Ağustos 2023 Perşembe


Profesyonel (tezsiz) yüksek lisans programı BrandMaster – Reklam ve Stratejik Marka İletişimi, sektörün son dönemlerdeki en önemli sıkıntılarından biri olan, stratejik ve yaratıcı marka yönetimi alanlarındaki donanımlı insan kaynağı sıkıntısına çözüm olma hayaliyle ortaya çıkmış.

BrandMaster, 3 dönemden oluşuyor: Programın ana dersleri olan, Verinin Yaratıcı Hikayeye Dönüşümü, Marka Yönetiminde İnovatif Düşünce, Hikaye Anlatıcılığında Ustalık, Reklamda Stratejik Planlama, İletişime Değer Katan Prodüksiyon, İletişim Kampanyası Tasarımı, Stratejik Pazarlama İletişimi, bir “brief”i tüm katmanlarıyla tartışmaya ve çözümlemeye imkân verecek bir yetkinlik kazandırmayı amaçlıyor.

Bütünsel Medya Planlama, Dijital Medya Stratejileri, Reklamcılıkta Yeni Trendler, Uçtan Uca Müşteri Deneyimi, İletişimde Görsel Düşünme ve Tasarım gibi seçmeli dersler ise marka iletişimiyle ilgili farklı uzmanlık alanlarında güçlenmeyi hedefliyor.

Programın yenilikçi vizyonunun bir parçası olan FutureMaster dersi ise farklı sektörlerin vizyoner liderleriyle, geleceğe dair öngörüler nasıl yapılır, trendlerden yola çıkarak marka aksiyonları nasıl alınır konusuna odaklanacak. Arda Erdik, Akan Abdula, Ayşe Ünal, Kurtcebe Turgul, Ozan Açıktan, Ceren Şehitoğlu, Sezer Derkuş, Yalçın Pembecioğlu ve Zeynep Karaarslan Başaran gibi tecrübeli isimlerin olduğu kadroya sürpriz isimler katılmaya devam edecek.

Seçilen kişilerin, fark yaratacak bir bitirme projesiyle mezun olmaları ve ömür boyu bu komünitenin bir üyesi olarak iş hayatlarında daha rahat ilerlemeleri amaçlanıyor. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.