(Roca)’dan “The Gap” Banyo Serisi!

Roca, “The Gap” koleksiyonu ile kompakt ve işlevsel bir tasarım sunuyor. Ödüllü tasarımcı Antonio Bullo tarafından tasarlanan koleksiyon, çeşitli ölçülere sahip ürünleri ile dikkat çekiyor.

Küçük bir banyo için kompakt bir ünite veya kalabalık bir ailenin depolama ihtiyaçlarını karşılayacak genişlikte banyo mobilyaları sunan “The Gap” koleksiyonu’nun 31’den fazla farklı model seçeneği bulunuyor. İki çekmeceli standart banyo dolaplı lavabolar, yavaş kapanan çekmeceler ve ayak montaj opsiyonu ile dikkat çekiyor. “The Gap” banyo mobilyaları, çok yönlü depolama alanlarının yanı sıra “Klasik Parlak Beyaz”, “Antrasit Gri”, “Arctic Grey”, “Nordik Kül” ve “Şehir Meşesi” gibi farklı renk alternatifleri de sunuyor.

Dar alanlar için çözümler sunan “The Gap” koleksiyonu, farklı ölçü ve tasarımlardaki lavabo modelleri ve minimal yaklaşımı ile görsel uyumun sağlanmasını amaçlıyor. Koleksiyonun tezgah üstü lavaboları, aynı zamanda banyo mobilyalarıyla da birlikte uyum sunuyor. İki çekmeceli standart banyo dolaplı lavabolar, yavaş kapanan çekmeceleri ve kolay montajı ile dikkat çekerken, minimum sifon alanı ile daha az yer kaplamasıyla öne çıkıyor. Beyaz ve tik ağacı renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan boy dolapları ise depolama alanı sunuyor.

“The Gap”, kirlerin saklanabileceği veya birikebileceği köşeleri olmayan iç yapısıyla kullanıcılara temizilikte kolaylık vadediyor. Pratik temizlik ve kurulum sunan Multi Clean sistemin yanı sıra anti bakteriyel yüzeyiyle de banyolara hijyen sunuyor. Koleksiyonun Soft Close yavaş kapanan kapak sistemi, gürültüye ve darbelere karşı uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. İşlevselliğiyle de dikkarr çeken koleksiyonun klozette bulunan Rimless özelliği, suyun sıçramasını engelliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.roca.com.tr


Roca 
Roca, mimari, inşaat ve iç mekanlar için tasarlanmış banyo alanı için ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlamasına adanmış bir şirkettir. Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Roca 4 kıtada 22 ülkede yer alan 84 üretim tesisi ile 24 bine yakın kişiye istihdam sağlıyor. Yıllık yaklaşık 2,1 milyar Euro ciroya sahip olan Roca, ürün ve çözümlerini 170’ten fazla pazarda müşterileriyle buluşturuyor.