(Geberit)’ten “Sigma70” Kumanda Kapağı…

Geberit’in Red Dot Tasarım Ödülü’ne sahip, çerçevesiz tasarımıyla ön plana çıkan “Sigma70” kumanda kapağı, dokuz farklı renk alternatifiyle öne çıkıyor.

Geberit, farklı beğenilere uygun sunduğu geniş seçenekleri ile kullanıcıların kişisel alanlar yaratabilmesine yardımcı oluyor. “Sigma70” kumanda kapağı, minimalist ve yüzen tasarımı dikkat çekiyor. Sadeleştirilmiş tasarımının yanı sıra dokuz farklı renk seçeneğine sahip “Sigma70” kumanda kapağı, cam veya paslanmaz çelikten yapıldığı için estetik bir görünüm sunuyor. Ürünün temizliği kolaylaştıran özel kaplaması ise banyoda geçirilen zamanı minimuma indirmeyi amaçlıyor.

Çift kademeli yıkama sistemine sahip “Sigma70”, optimum oranda suyla yıkama gerçekleştirerek su tasarrufuna da katkı sağlıyor. Sade ve çerçevesiz tasarımının yanı sıra yüzey kaplamalı renk seçeneklerine sahip ürün, yenilikçi butonlarının hassas mekaniği ile üst düzey kullanım rahatlığı vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.geberit.com.tr


Geberit 
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2022 yılında 3,4 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.