(Artema)’dan “Geri Dönüşüm” Hareketi!

Su tasarrufu özelliği taşıyan Artema armatürleriyle, yılda 6 milyon tondan fazla suyu korumayı amaçlıyor. Artema yeni kampanyasıyla, su tasarruflu ürünlerle değiştirdiği eski armatürleri de geri dönüştürüyor.

“Dünya Günü” vesilesiyle son 3 yıldır su tüketimine yönelik farkındalık kampanyası yapan Artema, eski armatürleri topluyor ve geri dönüşüm hareketiyle onları sürdürülebilir bir gelecek için geri kazandırıyor. Bu kapsamda tüm eski armatürler, döngüsel tasarım sürecine dâhil edilerek yeni teknolojilerle üretilen çevre dostu ürünlere dönüştürülüyor. 5 Temmuz’dan başlayarak 1 ay boyunca eski armatürlerini Artema’nın geri dönüşüm kampanyası kapsamındaki su tasarruflu ürünleriyle değiştiren kullanıcılara ücretsiz montaj olanağı da sunuluyor.

Artema, herkesi su tasarruflu armatür kullanarak doğal kaynakları korumaya davet ederken, aynı zamanda atıkları kaynağa dönüştürerek sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyor. Eski armatürlerini Artema’nın su tasarruflu ürünleriyle değiştirenler, hem bütçesini hem de sürdürülebilirliği destekleyerek değişime ortak oluyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.vitra.com.tr