(VitrA)’dan “V-Safe Mini” Kaydırmaz Yüzey Teknolojisi

VitrA “V-Safe Mini”nin kaydırmaz, hijyenik ve yumuşak dokunuşlu yüzey teknolojisi ile bebek ve çocuklar için güvenli alanlar vadediyor.

VitrA, “V-Safe Mini” kaydırmaz yüzey teknolojisi sayesinde, bebek ve çocukların yaşam alanlarına uygun özel karo çözümleri sunuyor. Ürün, çağa uygun ve renkli karo tasarımlarını, kolay temizlenebilme ve kaydırmazlık gibi yenilikçi yüzey teknolojileriyle birleştirerek, konforlu ve güvenli yaşam alanları vadediyor. Özel olarak tasarlanan koleksiyonlarla çocuklar için sağlıklı, güvenli alanlar amaçlıyor.

VitrA “V-Safe Mini” kaydırmaz yüzey teknolojisine sahip karolar, bebek ve çocukların kayıp düşme tehlikelerine karşı güvenli oyun alanları sunuyor. Kaydırmaz, hijyenik ve kolay temizlenebilir karo yüzeyleri sağlayan “VitrA V-Safe” teknolojisi, bebek ve çocuk odaları, banyo ve mutfaklar, yüzme havuzları ve SPA’larla endüstriyel alanlar gibi ekstra güvenlik, hijyen ve dayanıklılık gerektiren her türlü yaşam alanı başta olmak üzere hem iç hem de dış mekân yüzeylerde kullanılabiliyor. VitrA “V-Safe Mini” özellikli karolar ise kaydırmaz olmalarının yanı sıra yumuşak dokunuşlu ve kolay temizlenebilir teknolojileri ile bebek ve çocuklar için güvenli yaşam alanları vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.vitra.com.tr