(Bocchi)’den Ross Lovegrove İmzalı Banyo Koleksiyonları: “New Age” ve “Strata”

Bocchi, Ross Lovegrove imzalı “New Age” ve “Strata” koleksiyonlarına yeni renk ve ürünler ekledi. Monoblok lavabo modellerine sahip koleksiyon, birbirinden farklı renk alternatifleriyle banyolarda öne çıkıyor.

1950’den günümüze “Herkes için Banyo” mottosuyla üretim yapan seramik sağlık gereçleri markası Bocchi, tasarımcı Ross Lovegrove imzasını taşıyan “New Age” ve “Strata” banyo koleksiyonlarına eklediği monoblok lavabo modelleri kullanıcılara birçok renk seçeneği sunuyor. Klasik banyo tasarım anlayışından çıkmayı amaçlayan koleksiyonda; parlak mandalina sarısı, mat petrol mavisi ve parlak Burgonya bordosu renk alternatifleri yer alıyor.

Hikâyesi olan ürünleriyle öne çıkmayı amaçlayan Bocchi, akıllı lüksü erişilebilir fiyatlarla tasarım severlere sunuyor. Bocchi’nin doğadan ilhamla tasarlanan, organik hatlara sahip banyo koleksiyonları dünyaca tanınmış tasarımcıların imzasını taşıyor.

Ross Lovegrove imzasını taşıyan iki koleksiyondan biri olan “New Age”, köşeli hatlara sahip yapısıyla banyolarda öne çıkıyor. Diğer koleksiyon “Strata” ise ürünlerinin her detayında yer alan sofistike çizgilerle seramiğin şeffaflık ve derinliğini kullanarak Doğu-Batı sentezini banyolara vadediyor.

Renk skalasında mat ve parlak tonlarındaki siyah, beyaz ve altın renklerinin de yer aldığı Bocchi banyo koleksiyonlarında, ayrıca gri, yasemin, kaşmir, turuncu, bisküvi, kırmızı, antrasit, kahve, yeşil, buz mavisi, somon, mint yeşil, beton, bronz ve gümüş renk seçenekleri de bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: bocchibagno.com