(Bodrum Mutfak Mobilya) ve (TEPTA Aydınlatma)’dan İş Birliği!

TEPTA Aydınlatma ile güçlerini birleştiren Bodrum Mutfak Mobilya, 8 Temmuz Cumartesi günü showroomunda gerçekleştirileceği bir lansman ile iş birliğinin detaylarını paylaşacak.

Bodrum Mutfak Mobilya Kurucusu Mustafa Güner

TEPTA ile gerçekleştirilecek iş birliğine yönelik açıklama yapan Bodrum Mutfak Mobilya Kurucusu Mustafa Güneri,TEPTA Aydınlatma ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, Bodrum Mutfak Mobilya olarak kullanıcılarımıza daha da kapsamlı ve özelleştirilebilir mutfak deneyimleri sunma hedefimizin bir parçasıdır. Bodrum Mutfak Mobilya’nın yenilikçi ve kaliteli üretim anlayışı, TEPTA Aydınlatma’nın uzmanlığı ve yenilikçi aydınlatma çözümleriyle birleştiğinde, müşterilere eşsiz bir deneyim sunacak bir ürün yelpazesi ortaya çıkacak. Birlikte, mutfaklarda estetiği, işlevselliği, dünya markalarına tek bir çatı altında ulaşabilmenin hazzını ve aydınlatmanın büyüsünü bir araya getireceğiz. Çünkü biliyoruz ki mutfaklarınızda geçirdiğiniz zamanı en özel şekilde değerlendirmeniz önemlidir. Aynı zamanda bu iş birliğinin, sektöre öncülük ederek mutfak dekorasyonunda yeni bir dönem başlatacağına inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

TEPTA Genel Müdür Yardımcısı Tuncay DanacıoğluTEPTA Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Danacıoğlu ise, temsil ettikleri global markaların büyük bir çoğunluğuna ait ürünlerden oluşturdukları geniş bir seçkiyi Bodrum Mutfak Mobilya’nın mobilya tasarımları ile bir araya getirmiş olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Bodrum Mutfak Mobilya‘nın merkezinde yer alan showroomunda gerçekleştirilecek lansman sektör profesyonelleri, tasarımcılar, müşteriler ve basın mensuplarının katılımına açık olacak. Etkinlikte, iş birliği hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra, özenle hazırlanmış mutfak tasarımları ve aydınlatma armatürleri sergilenecek.

Yapılan iş birliği kapsamında Bodrum Mutfak Mobilya, TEPTA’nın temsil ettiği Aqua Creations, Bover, Brand van Egmond, Catellani&Smith, Cini&Nils, Diesel Living with Lodes, Forestier, iGuzzini, Karman, Linea Light Group, Lodes, Martinelli Luce, Roger Pradier ve Slamp markalarının seçkin ürünlere ev sahipliği yapacak.

Bodrum Mutfak Mobilya, TEPTA’nın geniş ürün yelpazesini sadece kullanıcılarla buluşturmakla kalmayacak; aynı zamanda bu iş birliği sayesinde Bodrum Mutfak Mobilya ile TEPTA’nın projeli tasarımlara özel üretim hizmetini Bodrum’dan Ege Bölgesi’ne daha yakın bir konuma taşınacak. Böylelikle, Bodrum Mutfak Mobilya ve TEPTA müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, Ege Bölgesi’nde mimari tasarım ve özel üretim hizmetlerinde öne çıkacak.