(Kastamonu Entegre)’den Yeni Parke Serisi: “Floorpan Wings”

Kastamonu Entegre, yeni parke serisi “Floorpan Wings”i tüketicilerin beğenisine sunuyor. On farklı dekor seçeneğiyle konut ve ofis dekorasyonunda çeşitli tasarımlara olanak tanıyan seri, teknik özellikleri ile dikkat çekiyor.

Kastamonu Entegre, çevre dostu üretimi belgeleyen “Blue Angel” sertifikasına sahip, Hijyen+ özellikli “Floorpan” laminat parke koleksiyonunu yeni dekorlarla genişletmeye devam ediyor. “Floorpan” laminat parke ailesinin yeni üyesi “Wings”, ilhamını farklı coğrafyalardaki kuşlardan alıyor. “Falcon”, “Eagle”, “Hawk”, “Raven”, “Heron”, “Stork”, “Parrot”, “Dove”, “Robin” ve “Lark” adlı 10 farklı dekor seçeneğine sahip “Wings” serisi, Avrupa standartlarında 33. sınıf AC5 seçeneğiyle 8 mm kalınlıkta üretiliyor. Seri ticari alanlarda 15 yıl, konutlarda ise 25 yıl kullanım garantisi sunuyor.

Çizilmeye, aşınmaya, noktasal darbelere, UV ışınlarına ve sigara ateşine karşı dayanıklı yapısıyla dikkat çeken, lekelerden etkilenmeyerek, kolay temizlik sunan ve zeminden ısıtmaya uygun tasarıma sahip “Floorpan Wings, Unidrop” kilit sistemi ile hızlı ve kolay montaj imkânı da vadediyor.

Hijyen+ özelliğine sahip tüm “Floorpan” laminat parkelerde olduğu gibi “Floorpan Wings” de 24 saat içerisinde zeminde görülmesi beklenen bakteriyel aktiviteyi %99.9’a kadar engelleyerek, bakteri ve mikropların çoğalmasını amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kastamonuentegre.com/tr