(GROHE)’den Evde Spa Deneyimi için Koleksiyon…

Suyun yaşam enerjisinin kaynağı olduğu düşüncesinden hareketle, banyo çözümleri ve mutfak armatürleri alanında ürünler geliştiren GROHE, “GROHE SPA” koleksiyonunu yeniden tasarladı.

“GROHE SPA”, armatür koleksiyonları, kişiselleştirilebilen tavan duşları ile birçok farklı çeşitte sunulan seramikler ve tamamlayıcı aksesuarları da beraberinde sunuyor. Tasarımlar, lüks bir evde spa deneyimi yaratmak için dikkat çekici renkler, malzemeler ve kaplamalarla bütünleşiyor. Çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunan koleksiyon, özellikle “GROHE Atrio” ve “Allure Brilliant” Özel Koleksiyonları ile kullanıcılara banyolarını tasarlamaları için farklı renk, malzeme, kaplama ve kulp seçenekleri sağlıyor.

GROHE Atrio

GROHE, kullanıcıların banyolarında otantik mermer tasarımının deneyimleyebilmesi için kuvars tasarımlarında ve musluk kulplarında, banyo tezgah yüzeylerinde Caesarstone ile ortaklık kuruyor. Caesarstone, dünyanın dört bir yanındaki konut ve ticari binalarda kullanılan, yüksek düzey mühendislikle tasarlanıp üretilen yüzeyler konusunda öne çıkıyor. Caesarstone yüzeyler, “GROHE SPA” Özel Koleksiyonları ile kombine edilebiliyor.

“GROHE SPA” ile su tutkusunun bambaşka bir boyuta taşınacağını ifade eden LIXIL EMENA Küresel Tasarım Lideri Patrick Speck, “GROHE SPA ürünleri, üstün kalite, en son teknoloji, rakipsiz hassasiyet ve ilerici tasarımın kesiştiği noktada yer alıyor. Özel tasarımlar ve banyo için nihai su deneyimi yaratmak için 3D metal baskı gibi sektör lideri üretim tekniklerini kullanarak, neyin mümkün olduğunu yeniden tanımlama ruhuyla faaliyet gösteriyoruz,” dedi. “GROHE SPA” Aqua Rainshower Tavan Duşu Modülleri, duş deneyimi de kullanıcının kişisel tercihlerine göre özelleştirilebiliyor. “GROHE Allure lavabo”, bataryasındaki dokunmatik geri bildirim gibi gelişmiş özelliklerle dikkat çekiyor. Ayrıca GROHE Perfect Match ilkesi, konseptten gerçeğe dönüştürülmesi kolay bir banyo deneyimi için çeşitli ürünlerin biçim ve işlev açısından eşleşmesini sağlıyor.

GROHE Atrio

“GROHE SPA”, 18 – 23 Nisan 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek Milano Tasarım Haftası‘nda ilk kez tanıtılacak. Brera bölgesinde yer alan “GROHE SPA”, dünyanın prestijli sanat müzelerinden biri olan Pinacoteca di Brera’nın mimarisini yansıtacak bir su yüzeyi enstalasyonu aracılığıyla, “GROHE SPA Suyla Gelen Sağlık” konsepti katılımcılara sunulacak. Sergide, “GROHE SPA”ya, 3D metal baskılı ürünler, talebe özel tasarlanmış “Atrio” ve “Allure Brilliant” Özel Koleksiyonlar, “GROHE Colours” ve markanın duş çözümleri eşlik edecek.

Ayrıntılı bilgi için: www.grohespa.com 


GROHE 
GROHE, dünyanın 150 ülkesinde, 2.600’ü Almanya’da olmak üzere toplam 7.000’i aşkın çalışana sahiptir. GROHE, 2014 yılından bu yana, Japonya’nın önde gelen tesisat ve konut malzemeleri üreticisi LIXIL’in güçlü marka portföyünün bir parçasıdır. Her GROHE ürünü, “Pure Freude an Wasser” deneyimi sunabilmesi için, kalite, teknoloji, tasarım ve sürdürülebilirlik marka değerleri temeline oturmuştur. GROHE Eurosmart veya GROHE termostatik batarya serilerinin yanı sıra GROHE Blue su sistemi gibi öne çıkan ürünler, markanın derin uzmanlığına vurgu yapmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına odaklanan GROHE, bu şekilde anlamlı katma değer sunan ve Almanya’da entegre bir süreç halinde yürütülen ARGE ve tasarım çalışmaları sayesinde “Made in Germany” kalite damgasını taşıyan, akıllı, hayatı iyileştiren ve sürdürülebilir ürün çözümleri yaratmaktadır.

GROHE, kaynak tasarrufu sağlayan bir değer zincirine odaklanmaktadır. Sıhhi tesisat ürünleri üreticisinin dünya çapındaki üretim faaliyetleri, Nisan 2020’den bu yana karbon nötrdür*. GROHE aynı zamanda kendisi için 2021 yılına kadar plastik içermeyen ürün ambalajları kullanma hedefini de belirlemiştir.

LIXIL 
LIXIL (TSE Kodu 5938) tesisat ve konut malzemeleri üretmektedir. Yaklaşımları aralarında sektörden INAX, GROHE, American Standard ve TOSTEM’in bulunduğu markalar yer alıyor. 150’yi aşkın ülkede faaliyet gösteren LIXIL, yaklaşık 55.000 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
\www.lixil.com


* CO2 telafi projelerini içermektedir.