EASA Turkey” Tanıtım Etkinliği 25 Mart’ta TSMD Mimarlık Merkezi’nde Gerçekleşecek!

Avrupa Mimarlık Öğrencileri Buluşması’nın (EASA – European Architecture Students Assembly) Türkiye iletişim platformu olan “EASA Turkey,” 25 Mart Cumartesi günü TSMD Mimarlık Merkezi’nde bir tanıtım etkinliği düzenleyecek.


“Alternatif Bir Mimarlık Eğitimi Olarak EASA”
Tanıtım SunumuKatılım: Herkese Açık, Ücretsiz
Tarih: 25 Mart 2023 Cumartesi | saat: 14.00
Yer: TSMD Mimarlık Merkezi, Eskişehir Yolu, Kentpark AVM Arka Cephesi, Çankaya/Ankara


Herkesin katılımına açık olacak “Alternatif Bir Mimarlık Eğitimi Olarak EASA” başlıklı sunum, 25 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te yapılacak. “Commons” teması altında Sheffield bölgesinde yapılacak 2023 buluşmasıysa, EASA İngiltere ve EASA İrlanda ekiplerinin ortaklaşa ev sahipliğinde düzenlenecek.

Ayrıntılı bilgi: https://www.instagram.com/easaturkey/

“Commons” teması altında Sheffield bölgesinde yapılacak EASA 2023 buluşmasıysa, EASA İngiltere ve EASA İrlanda ekiplerinin ortaklaşa ev sahipliğinde düzenlenecek. bi_özet‘te yayınlanan bir önceki haber için:

“EASA Commons” Katılımcı Başvuruları 2 Nisan’a Kadar Devam Ediyor!


EASA
Avrupa ve dünyadaki mimarlık öğrencilerini ve profesyonellerini biraraya getiren kültürel ve eğitimsel değişim platformu EASA; 40 yılı aşkın süredir yeniden şekillenerek öğrencilere Avrupa’nın farklı ülkelerinde mimarlık etkinlikleri düzenleme fırsatı sunuyor. Her yıl EASA ağı içinden farklı bir ülke, o senenin temasını belirleyerek 2 hafta süren bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.