Regnum Sun Zeynep Hotel Su Yalıtımında (BTM)’yi Tercih Etti!

Regnum Grup’un yatırımcısı olduğu Regnum Sun Zeynep Hotel projesinin su yalıtımında BTM ürünleri tercih edildi. Yeni başlayan inşaatın temel su yalıtımında BTM Plastobit Bitümlü Su Yalıtım membranları serisinin PP3000 ve PP4000 V modelleri seçildi.

BTM bayisi AEB Yapı tarafından su yalıtım uygulamaları sürdürülen projede, öncelikle zemin temizlenerek inşaat artıkları ve tozdan arınmış hale getirildi. Ürünler şalümo alevi kullanılarak zemine uygulandı.

BTM Plastobit; cam tülü veya polyester keçe taşıyıcılı, APP (atactic polypropylene) ile modifiye edilmiş bitümden üretilmiş, alt ve üst yüzeyleri PE (polietilen) film kaplı, şalümo ile uygulanan bir su yalıtım (membranı) örtüsüdür. Yapıların teras çatılarında, eğimli beton çatılarda, perde duvarlarda, temellerde su ve rutubet geçirimsizlik elde etmek için BTM Su Yalıtım Örtüsü (membranı) Plastobit kullanılır. Ilıman iklimler için tasarlanmış olup, su yalıtımında alt ve orta kat örtü olarak BTM Su Yalıtım Örtüsü Plastobit kullanılmaktadır. BTM Su Yalıtım Örtüsü Plastobit, banyo – mutfak gibi ıslak hacimler ve basınçlı veya basınçsız yeraltı veya yüzey sularının olduğu temellerde kullanılır.

Ayrıntılı bilgi için: www.btm.co/tr/btm-plastobit