(Roca)’dan Yeni Banyo Koleksiyonu: “Inspira”

Roca’nın “Inspira” koleksiyonu, kullanıcılara tasarımı ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Vitrifiyeden banyo mobilyasına kadar tüm ihtiyaçlara yanıt verebilecek ürünlerden oluşan koleksiyon, her boyuttaki banyoya uyumlu lavabo, klozet ve mobilya modelleriyle öne çıkıyor. 

Roca “Inspira” koleksiyonu lavabo, klozet ve mobilya modelleriyle banyo tasarımı konusunda ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir araya getiriyor. Yuvarlak, oval ve kare olmak üzere üç farklı tasarım çizgisine sahip olan lavabolarıyla koleksiyon, tüm banyolara uyum sağlayan ürünleriyle öne çıkıyor.

Roca, “Inspira” koleksiyonunda yeni teknolojileri tasarımlarına entegre ederken, fonksiyonel modelleriyle ihtiyaca yönelik banyolar oluşturmaya imkân sağlıyor. 600, 800 ve 1.000 milimetre olmak üzere üç farklı ölçüye sahip banyo mobilyaları; küçük banyolardan geniş alanlara kadar her mekâna uyum gösteriyor. 600 milimetrelik lavabo modelleri, misafir banyoları veya dar alanlar için estetik ve işlevsel sonuçlar elde etmeyi mümkün kılıyor. Kompakt tasarıma sahip klozetler ise duvara monte modelleri ile alandan tasarruf etmeyi sağlıyor. Koleksiyonda yavaş kapanan çekmeceler, iç aydınlatmalar, cam raflar ve boy aynasına sahip dolaplar; parlak beyaz, şehir meşesi ve şehir meşesi/füme renkli ayna dolabı seçenekleriyle sunuluyor. Dikkat çeken özellikleriyle “Inspira”; özgün, estetik ve işlevsel banyo tasarımlarına imkân tanıyor.

Banyolarda ihtiyaç duyulabilecek her ürünün düşünülerek tasarlandığı koleksiyonda Roca’nın vitrifiye alanındaki “Fineceramic®” malzemesi öne çıkıyor. Roca, banyolar için en önemli konulardan olan hijyen ve temizlikte de kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran çözümler sunuyor. “Inspira” koleksiyonundaki ürünlerin klozet kapaklarında kullanılan ve anti bakteriyel bir malzeme olan “Supralit®”, yüzeyde oluşabilecek mikropları ve bakterileri ortadan kaldırarak üst düzey hijyen sunuyor. “Inspira” koleksiyonunun bir parçası olan “Inspira In-Wash®” klozet ise teknoloji ile hijyeni birleştiriyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.roca.com.tr


Roca
Roca, mimari, inşaat ve iç mekânlar için tasarlanmış seramik döşeme ve duvar karoları da dahil olmak üzere banyo alanı için ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlamasına adanmış bir şirkettir. Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Roca 4 kıtada 22 ülkede yer alan 86 üretim tesisi ile 24 bine yakın kişiye istihdam sağlıyor. Yıllık yaklaşık 1,8 milyar Euro ciroya sahip olan Roca, ürün ve çözümlerini 170’ten fazla pazarda müşterileriyle buluşturuyor.