(E.C.A.)’dan Banyo ve Mutfaklar için “Dalia” Serisi…

E.C.A. “Dalia” serisinde yer alan banyo ve mutfak bataryaları ile uzun ömürlü kullanım sunuyor. Hibrit tasarımı ile hem köşeli hem de yuvarlak hatlarıyla karma bir forma sahip olan seri, kullanıcıların tercihlerine göre kombinasyon yapmalarına da olanak sağlıyor.

Estetik tasarımı ve güçlü yapısıyla öne çıkan E.C.A.’nın “Dalia” serisinde bulunan ürünleri, su tasarrufu özelliği ile çevreye ve geleceğe dair hassasiyeti ön plana çıkarıyor. Serisinin sunduğu lavabo, banyo, duş ve eviye tipi bataryalar; banyo, tuvalet, restoran, kafe, otel ve ofis gibi birçok kullanım alanında kullanıcıya konfor sunuyor. “Dalia lavabo bataryaları” çıkış ucundaki açılı perlatörü ve yıkama esnasında elin lavabo kenarlarına değmesini önleyen özel formu ile ergonomi ve hijyeni bir araya getiriyor. Seride yer alan orta boy bataryalar dakikada 7,9 litre, 360° dönebilen kuğu borulu bataryalar ise dakikada 6,6 litre su akış imkânı sunuyor.

Tasarım ve ergonomisiyle dikkat çeken serinin eviye tipi bataryalarının 360° dönebilen yapısında çıkış ucu ve yüksekliği konusunda farklı alternatifleri bulunuyor. Kireç kırıcı perlatöre sahip bataryalar 3 bar basınçta dakikada minimum 6,6 litre maksimum da 7,5 litre su akışı sağlıyor. Seride akış yönü değiştirilebilir, el yakmayan, mafsallı perlatöre sahip model seçenekleri de bulunuyor. “Dalia” serisi bataryalar estetik tasarımı ve uzun ömürlü yapısıyla mutfak ve banyolara dayanıklılık sağlamasının yanı sıra fonksiyonel özellikleri ile de öne çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.eca.com.tr