(Enza Home)’dan Yeni TV Üniteleri: “Riga” ve “Loreto TV

Enza Home, Riga TV Ünitesi

Enza Home, “Riga” ve “Loreto TV” üniteleri ile soğuk kış günlerinde kullanıcıların film ve dizi konforunu öne çıkarıyor. Raflı ve dolaplı tasarımlar ile her dekorasyona uyum sağlayan modeller, kış aylarında kullanıcıların konforlu vakit geçirmesini amaçlıyor.

Modüler tasarımı sayesinde farklı kombinasyonlar oluşturma imkânı sunan “Riga TV Ünitesi”, aynı zamanda sofistike ve rafine tarzı ile mekânlara yenilik sunuyor. Renk geçişlerini metal ve deri görünüm detaylarıyla öne çıkan “Riga TV Ünitesi”nin, 5 farklı modül alternatif seçeneği bulunuyor. Ürünün kapak yüzeylerinde kullanılan siyah deri desenli metalik görünüm ve siyah çizgisel tasarım estetik ve lüks bir dokunuş olarak öne çıkıyor.

Enza Home, Loreto TV Ünitesi

Modüler yapısı sayesinde küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm mekânlara uyumlu olarak tasarlanan “Loreto TV Ünitesi” ise dinamik ve modern tarzı ile bulunduğu ortamı samimi bir atmosfer sunuyor. Seriye özel açık ceviz ve kırık beyaz renk kombinasyonuyla dikkat çeken “Loreto TV Ünitesi”, çok yönlü modüler tasarımının sağladığı fonksiyonel avantajlarıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca 8 farklı modülü ve çoklu kombinasyon oluşturabilme seçeneği ve hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilen kitaplık bölümü ile estetik görünümü, maksimum işlevsellik ile birleştiriyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.enzahome.com.tr