(Siesta)’dan İç ve Dış Mekânlara Dinamik Çözümler…

Pacific Koltuk

Siesta’nın iç ve dış mekânlar için tasarladığı masalar ve sandalyeler, sıcak renkleri ve dinamik detaylarıyla öne çıkıyor.

Siesta Mobilya, estetik tasarımlarını kolay katlanabilen ve yer kaplamayan masalarda bir araya getirerek, iç ve dış mekânlarda konfor sağlıyor. Her mekâna uygun tasarlanan “Sky” ve “Air” masalar, renkleriyle öne çıkıyor. Küçük alanlar için tasarım çözümleri sunan Siesta Mobilya, “Pacific” ve “Air” koltuklarla da yaşam alanlarınıza canlılık ve estetik katmayı hedefliyor.

Siesta Pacific Lounge

Polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen “Sky” ve “Air” masalar, mat yüzeyleri ile dikkat çekiyor. İstiflenebilir yapıya sahip ürünler sonbahar yağmurlarına karşı dayanıklı yapılarıyla da öne çıkıyor. Kolay temizlenebilen ve ergonomik yapıları sayesinde kolay bir şekilde taşınabilen ürünler konfor ve estetik görünümü bir arada sunuyor. Koleksiyondaki tüm ürünler, birbirleri ile harmanlanarak estetik takımlar oluşturulabiliyor.

Sky 105 Masa

Sürdürülebilir yaklaşımla ürünler üreten Siesta Mobilya‘nın ürünlerinde kullanılan polipropilen plastikler, %100 geri dönüştürülebilen ve strelize edilmesi kolay ürünler olarak dikkat çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.siesta.com.tr


Siesta 
1978 yılında lşılplast Plastik Sanayii ve Ticaret A.Ş olarak kurulan marka, 1987 yılında Türkiye’nin ilk plastik mobilya üretimine başlayarak, bugün merkezi Büyükçekmece’de 50.000 m2’lik alanda faaliyetlerine devam ediyor. İhracatta gerçekleştirdiği atılımlarla, AB ülkeleri başta olmak üzere Amerika ve Avustralya kıtalarına ulaşan Siesta, ürünlerin %85’ini ihraç ediyor. Türkiye’de farklı bölgelerde yer alan satış noktaları ve fabrikası üzerinden ürünlerini tüketicileriyle buluşturuyor.