(Mimarlar Odası İzmir Şubesi)’nden “Dünya Mimarlık Haftası”na Özel Program!

Mimarlar Odası İzmir Şubesi, 3-8 Ekim tarihleri arasında 2022 Dünya Mimarlık Haftası’na özel bir program düzenliyor. 


“Mimarlar Odası İzmir Şubesi Mimarlık Haftası Programı”

Tarih: 3-8 Ekim 2022
Yer: İzmir Mimarlık Merkezi, Alsancak, Konak/İzmir


Uluslararası Mimarlar Birliği‘nin (UIA) 2022 yılı Dünya Mimarlık Günü için belirlediği tema “Architecture for Well-being” (Esenlik için Mimarlık) kapsamında İzmir’de yerel ve küresel mimarlık kültürünü odağa alarak geliştirilen program, Ekim ayının ilk haftasında çeşitli buluşmalar, paneller, söyleşiler, film gösterimleri, sergiler ve geziler gerçekleştirilecek.

Ayrıntılı bilgi için: www.izmimod.org.tr/


*Açık Ofis etkinlikleri 10 kişi ile sınırlı olup kayıt yaptırmak zorunludur. Kayıt için Sicil Numaranız (mimarlık öğrencileri için gerekmemektedir), Ad ve Soyad, İletişim bilgilerinizi hangi Açık Ofis etkinliğine katılmak istediğinizi belirterek info@izmimod.org.tr adresine e-posta atılmalıdır.*Geziler için kayıt yaptırmak zorunludur. Kayıt için Sicil Numaranız (mimarlık öğrencileri için gerekmemektedir), Ad ve Soyad, İletişim bilgilerinizi ilgili gezinin başlığı ile info@izmimod.org.tr adresine e-posta atılmalıdır.
*Atölyeler için kayıt yaptırmak zorunludur. Ad ve Soyad, İletişim bilgilerinizi ilgili atölyenin başlığı ile info@izmimod.org.tr adresine e-posta atılmalıdır. (“Biyofili ile İnsan Odaklı Tasarım” ve “Katlayarak Tasarlamak” atölyeleri sadece öğrencilere açıktır.)