(Interface)’den Karbon Nötr Koleksiyonu: “Works”

Interface #ClimateTakeBack hedefiyle, karbonu düşman olarak görmeyi bırakıp onu bir kaynak olarak kullanmaya başladı. Gezegenin sağlığını iyileştirmeye yönelik bir amaçla tasarlanan yeni “Works” serisi, hem içeriğiyle hem de desenleriyle ön plana çıkıyor. 

Gri bir temelden oluşan renk gruplarıyla ön planda olan “Works Element” ürünü, dikkat çeken yeni renk paletiyle canlı ve renkli mekânlar sunuyor. Kullanıcılarına ekonomik ve uzun ömürlü çözümler sunarken, tasarım yönünden de öne çıkan iç mekânlar yaratmaya destek oluyor.

Interface markasının “Works” serisinin ürünlerinden biri olan “Works Sense”, yaşam alanlarına renkli ve estetik zemin çözümü sunuyor. Koleksiyon, sunduğu kolay bakım özelliği ile ofisler, mağazalar, bankalar ve eğitim alanları için ideal bir çözüm oluyor. “Work Sense” ürününün darbe ses yalıtımı 23dB olup, zeminde ses yalıtımına destek verirken, konsantrasyon gerektiren alanlar için sakin bir atmosfer sunuyor.

Interface markasının “Employ Constant” karo halı koleksiyonu, yaşam döngüsü boyunca karbon nötr olan ürün, çevreci yapısı ile birçok renkten oluşuyor. Modern ve doğrusal desenlerden oluşan “Employ Constant” serisi, “Employ Loop”un yanı sıra “Works Sense”, “Element” ve “Effect” koleksiyonlarının renkleriyle eşleşen 8 renk grubundan oluşuyor. Böylece kullanıcılar mekânları birbirinden ayrıştırılabilir, mekânın fonksiyonuna göre renk seçimini belirleyebiliyor. Ayrıca geniş renk skalasına sahip “Ash”, “Azure”, “Harvest”, “Olive”, “River”, “Russet”, “Silver” ve “Spearmint” ürünleriyle mekânlar zenginleştirilebilir.

Ayrıntılı bilgi için: www.klassis.com


Klassis
Yapı sektöründe faaliyet göstermek üzere 1989 yılında kurulmuştur. Faaliyet alanları karo halı, rulo halı, ofis mobilyaları, deck, arşiv ve depo sistemleri, iç ve dış mekan yükseltilmiş döşeme sistemleri, sinema-tiyatro-konferans ve oditoryum koltuklarının proje, satış, uygulama ve servis hizmetlerinden oluşmaktadır. Konularında lider firmaları temsil eden Klassis, Türkiye ve bölge ülkelerde önemli referanslara sahiptir.