(E.C.A.)’dan Yeni Oda Termostatları : “Poly”

ECA Poly Touch 400B

E.C.A., “Poly Pure”, “Poly Comfort” ve “Poly Touch” oda termostatları ile yaşam alanlarının ısı kontrolünü kullanıcısına bırakıyor. Bireysel ve ticari alanlarındaki doğru ısı yönetiminde yüzde 35’e varan yüksek enerji tasarruflu yapısıyla dikkat çeken Poly serisi, kablosuz bağlantı özelliğiyle de uzaktan kontrol edilebiliyor.

E.C.A. “Poly” serisinin üyesi “Pure”, yeni histerezis ayarı ile 0,1°C’lik çalışma hassasiyeti sunuyor. Serinin diğer üyeleri “Comfort” ve “Touch”ın ekonomi modu kullanıcısının uykusu esnasında ortamı belirlenen sıcaklığa göre ayarlıyor. Konfor modu ise evde olunan zaman diliminde seçilen mod sayesinde konforlu bir gün geçirmeye yardımcı oluyor.

“Touch” bunun yanı sıra ayarlanan günlük ve haftalık program sayesinde ortamın sıcaklığının otomatik olarak değişmesini sağlıyor. On / off kontrolü sayesinde kullanıldığı alanda konfor vadeden termostatlar, hassas sıcaklık kalibrasyonu ve ölçümleriyle ısı kontrolünü optimize ediyor. Kablosuz haberleşme özelliği sayesinde uzaktan kontrol edilmeyi kolaylaştıran ürünler, yuvarlatılmış köşeli özel tasarımlarıyla da bulunduğu ortama estetiklik katıyor. “Comfort” ve “Touch” modellerinde mahal konseptine uygun siyah renk seçeneği de bulunuyor.

Isı kontrolünü belirli düzene oturtması sebebiyle faturaların yükünü hafifleten oda termostatları, tasarruf özelliğiyle fazla enerji tüketiminin de önüne geçiyor. Soğutma giderlerini düşüren termostatlar sürdürülebilirliğe de destek oluyor. Gerek konut tipi bireysel kullanımlarda gerekse ofis gibi ticari alanlardaki merkezi sistem uygulamalarında ısıtma cihazlarının çalışmasını düzenleyen ürünler, ideal iklimlendirmeyle yaşam standartlarını yükseltiyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.eca.com.tr