Minimal Yaşam Alanlarına (Kilim Mobilya)’dan Özel Çözüm: “Linea”

Linea Yemek Odası

Yenilenen yüzüyle yaşam alanlarına yenilikçi bakış açısı getirmeyi amaçlayan Kilim Mobilya; Linea Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı ile kullanıcılara konfor vadediyor. Çok yönlü kullanım sunan seri, farklı mobilya ve aksesuarlarla birlikte kombinlenebiliyor.

Geometrinin temeli olan çizgiyi çıkış noktası alarak tasarlanan Linea Koltuk Takımı, mekânlara yalınlık ve sakinlik vadediyor. Yüksek ayak tasarımı ile temizliği kolaylaştırmayı amaçlayan “Linea”nın malzeme yapısı, kullanıcılara uzun ömürlü performans sunuyor.

Yaşam alanlarının birçok noktasına uyumlu olarak tasarlanan Linea Yemek Odası Takımı, ortama kattığı bütünsellik ve toprak tonları tarzıyla dikkat çekiyor. Takımın birbirini tamamlayan parçaları ise estetik duruşuyla öne çıkıyor.

Rafine zevk sahipleri için tasarlanan Linea Yatak Odası Takımı, puf ve yatak çerçevesinde kullanılan keten dokuma kumaş ile İtalyan tarzı lüks bir sadelik sunuyor. Deri kullanımı ise koleksiyondaki yalın lüks algısını pekiştiriyor. “Linea”, ahşap yüzeylerdeki renk seçimleri üzerinden, doğada görmeye alışık olunan toprak tonlarıyla bulunduğu ortama sakinleştirici bir enerji sunmayı amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: kilimmobilya.com.tr