(Anna Laudel) Mayıs Ayında Sanatçılarını CI Bloom ve VOLTA New York’ta Temsil Ediyor!

Serkan Küçüközcü, Küçük Prens II, 2022

Sanatçılarını dünyanın önde gelen sanat platformlarında temsil eden Anna Laudel, 10-15 Mayıs’ta CI Bloom ve 18-22 Mayıs tarihleri arasında VOLTA New York Sanat Fuarı’na katılıyor.


Contemporary Istanbul (CI) Bloom
Sergi

Sanatçılar: Belkıs Balpınar, Lal Batman, Ramazan Can, Tuğçe Diri, Emin Mete Erdoğan, Onur Hastürk, Hayal İncedoğan, Bilal Hakan Karakaya, Ekin Su Koç, Serkan Küçüközcü, Mehmet Sinan Kuran, Fırat Neziroğlu, Ardan Özmenoğlu, Cem Sonel, Halil Vurucuoğlu, Sarp Kerem Yavuz
Tarih: 10 Mayıs 2022 Salı -15 Mayıs 2022 Pazar
Yer: Tersane İstanbul, Beyoğlu / İstanbul


Anna Laudel’in 2022 fuar takvimi CI Bloom ile devam ediyor. Contemporary Istanbul tarafından düzenlenen Türkiye’deki çağdaş sanata odaklanan sanat fuarı CI Bloom, Tersane İstanbul’un tarihi atmosferinde 15 Mayıs Pazar gününe kadar sanatseverlerle bir araya geliyor.

23 galerinin ağırlandığı fuara Anna Laudel sanatçıları Belkıs Balpınar, Lal Batman, Ramazan Can, Tuğçe Diri, Emin Mete Erdoğan, Onur Hastürk, Hayal İncedoğan, Bilal Hakan Karakaya, Ekin Su Koç, Serkan Küçüközcü, Mehmet Sinan Kuran, Fırat Neziroğlu, Ardan Özmenoğlu, Cem Sonel, Halil Vurucuoğlu ve Sarp Kerem Yavuz’un son dönem işleri ve ilk defa bu fuarda yer alacak eserleri ile katılıyor.

Anna Laudel’in CI Bloom’da sergileyeceği eserler T8-09 numaralı stantta ziyaret edilebilir.


VOLTA New York Sanat Fuarı
Sergi

Sanatçılar: Mathias Hornung, Ardan Özmenoğlu, Sarp Kerem Yavuz
Tarih: 18 Mayıs 2022 Çarşamba – 22 Mayıs 2022 Pazar
Yer: VOLTA New York Sanat Fuarı, New York / ABD


Bahar döneminde hız kesmeden uluslararası fuar rotasına devam eden Anna Laudel, 18-22 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek VOLTA New York Sanat Fuarı‘ndaki yerini alıyor. Bir sanat fuarının merkezinde yer alan sanatçı ve işlerini odağına alarak, galerileri güçlü sergiler yapmaları için cesaretlendiren fuarda Anna Laudel, sanatçıları Mathias Hornung, Ardan Özmenoğlu ve Sarp Kerem Yavuz’un eserleri ile yer alıyor.

Anna Laudel’in VOLTA New York’ta sergileyeceği eserler, ​​213 numaralı stantta ziyaret edilebilir.

Fuarlar hakkında detaylı bilgi için CI Bloom ve VOLTA New York web sayfalarına bakılabilir. Anna Laudel’in İstanbul ve Düsseldorf’taki galerilerinde yer verdiği güncel sergiler, fuar takvimi ve etkinlik programları web sayfasından takip edilebilir.


Anna Laudel
Eylül 2021 tarihi itibariyle Gümüşsuyu’ndaki yeni binasında sanatseverlerle buluşan Anna Laudel, yerli ve yabancı sanatçıların eserlerini sergilediği kapsamlı sergilere ev sahipliği yapmaya ve sanatçılarını uluslararası fuarlarda temsil etmeye devam etmektedir. Aynı anda birden fazla sergi ve etkinlik düzenlemeye olanak sağlayan ve yaklaşık 1000 metrekarelik alana yayılan galeri, İstanbul’un önde gelen dinamik güncel sanat merkezlerinden biri haline gelmenin yanı sıra, temsil ettiği sanatçılarla birlikte büyüyerek daha fazla sanatsevere ulaşmayı amaçlamaktadır. 

Anna Laudel, 2019’da Almanya’nın Düsseldorf kentinde açtığı ikinci galeri mekanıyla bu alanda yürüttüğü çalışmalarını uluslararası bir boyuta taşıdı. Galeri, Düsseldorf’taki mekanında da Türkiye ve yurt dışından sanatçıların karma ve kişisel sergilerine yer vermektedir.