(E.C.A.)’dan Yeni Klima: “Ecotech”

ECA Ecotech

İklimlendirme sektörüne yenilikçi ürünlerle öncülük eden E.C.A., insan sağlığı açısından en uygun hava kalitesini sunan yeni ürünü “Ecotech” klimayı pazara sundu. “I feel” ve 3D hava üfleme özelliğiyle farklı yaşam alanlarında yüksek performans gösteren ürün, 9.000-12.000-18.000-24.000 BTU kapasitesi ve 4 katmanlı özel filtresiyle kullanıcılara konfor sunuyor.

Sağlık ve teknoloji odaklı avantajlarıyla pazara yeni sunulan “Ecotech” klima; “I feel” özelliği, evaporatör yüzey kurutması ve alternatif çalışma modlarıyla yüksek konfor yaratıyor. 4 katmanlı özel filtresi sayesinde insan sağlığı açısından en ideal hava koşullarını oluşturan ürün, 9.000 -12.000 -18.000-24.000 BTU kapasitesi ile ihtiyaca özel çözüm sunuyor. Cihazın 3D hava üfleme özelliği, ortamın homojen şekilde iklimlendirilmesini mümkün kılıyor.

Sahip olduğu “I feel” özelliği ile kullanıcısının konumunu kumanda ile tespit ederek bu konuma en uygun şartlarda iklimlendirme yapıyor. Evaporatör yüzey kurutma özelliği ile fan, cihaz kapatıldıktan sonra 15 dakika daha ilave çalışarak evaporatör yüzeyini nemden koruyor ve ortam havasının kalitesini artırıyor. Ürünün opsiyonel olarak devreye alınabilen özel modu, ortam sıcaklığı 8°C’nin altında olduğunda devreye girerek ortamın ısı dengesini sürekli koruyor. Ayrıca akıllı kanat yönlendirmesi ile soğutmada tavana, ısıtmada ise yere doğru üfleme yaparak tüketici konforunu artırıyor.

Bünyesindeki ECO modu ile istendiğinde daha ekonomik, turbo modu ile de daha hızlı çalıştırılarak konfor ve ekonomiyi aynı anda sunan “Ecotech”, bunun yanı sıra 4 katmanlı özel filtre bulunduruyor. Bu sayede insan sağlığı açısından en ideal hava koşullarını oluşturuyor. “Karbon filtresi” havadaki zararlı atıklar ve kokuları engellerken, “organik polifenol filtresi” ise insan sağlığına katkı sunan organik maddeler ile havayı şartlandırıyor. “İyon filtresi” havayı iyonlaştırarak rahat ve ferah hissedilmesini sağlarken, “vitamin C filtresi” de insan sağlığı açısından önemli C vitamini ile havayı besliyor.

“Ecotech” klima, iç ünitede minimal tasarımlı panel ve ışıklı aydınlatmalı kumandası ile dikkat çekiyor. Panelde ayrıca sadece değişiklik yapıldığında görünür hale gelen gizli geniş ekran ise estetik açıdan fark yaratıyor. Tasarımı gereği montaj yerine göre iki farklı yönde monte edilebilen ürün kanat temizliği açısından kullanım kolaylığı sunuyor. Sade bir tasarımla geliştirilen “Ecotech”, bakım ve onarım ihtiyacı gerektiği durumlarda tüketicilerin alt parçalara ulaşmasında kolaylık da sağlıyor.

Ürün hakkında ayrıntılı bilgi için web sayfası ziyaret edilebilir.