Çark Etkinlikleri’nin Üçüncü Bölümünde “Moda ve Döngüsel Ekonomi” Konuşulacak!

Döngüyü Tasarla yarışma serisinin 2022 yılı teması Yeniden Kullanımı Tasarla’nın düzenlediği “Çark Etkinlikleri”nin üçüncüsü 12 Nisan Salı günü gerçekleşecek. Etkinlikte “Moda ve Döngüsel Ekonomi” konusu ele alınacak. 


“Çark Etkinlikleri”
Moda ve Döngüsel Ekonomi

Moderatör: Yasemin İrdem
Konuşmacılar: Naz Civelek, Esin Terzioğlu
Tarih: 12 Nisan 2022 Salı
Saat: 20.00- 21.00
Yer: Çevrim içi, Zoom


Yeniden Kullanımı Tasarla yarışmasının jüri değerlendirmeleri devam ederken 12 Nisan 2022 saat 20.00’de Yeniköy Rotary Çevre Komitesi üyesi Yasemin İrdem’in moderatörlüğünde, Manchet Kurucusu, moda tasarımcısı Naz Civelek ve QIMU Bags Kurucusu, tasarımcı Esin Terzioğlu ile “Moda ve Döngüsel Ekonomi” başlıklı Çark Etkinliği gerçekleştirilecek.

30 Mart 2022 günü WWF-Türkiye Plastik Projeleri Müdürü Tolga Yücel ve Alfred Wegener Enstitüsü’nde Akademisyen Mine Tekman, İstanbul Rotary Kulübü‘nden Deniz Ergener’in moderatörlüğünde “Plastik Kirliliğinin Deniz Canlılarına Etkisi” konuşması ile başlayan Çark Etkinlikleri’nin ikincisi 8 Nisan Cuma günü gerçekleşti. İstanbul Rotary Kulübü Geçmiş Dönem Başkanı Dr. Murad Ardaç’ın moderatörlüğünde, ARBOR Fayda Tasarımı Kurucusu Aylin Gezgüç ve Anlamlı İşler Kurucusu Berivan Mine Ferhanoğlu ile “Döngüsel Ekonomi / Sosyal İnovasyon ve Girişimcilik” üzerine konuştular. Etkinlik kayıtlarına Döngüyü Tasarla Youtube kanalından ulaşılabilir.

Zoom üzerinden yapılacak etkinliğe buradan kayıt yaptırılabilir. Yarışma ve Çark Etkinlikleri takvimi için Döngüyü Tasarla web sitesi ve sosyal medya hesapları takip edilebilir.

Instagram: https://www.instagram.com/donguyutasarla/
Twitter: https://twitter.com/DonguyuTasarla
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/donguyutasarla/

“Çark Etkinlikleri”nin bi_özet‘te yayınlanan önceki haberleri için:

(Döngüyü Tasarla Yarışma Serisi)’nin Düzenlediği “Çark Etkinlikleri” Devam Ediyor!

(Döngüyü Tasarla Yarışma Serisi) “Çark Etkinlikleri”ni Düzenliyor!