(Workindo) “İnşaat Sektörü Buluşmaları”nda Yakın Gelecek KONUŞULACAK!

Workindo’nun düzenlediği “İnşaat Sektörü Buluşmaları” adlı etkinlik dizisinin dördüncü buluşmasında Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı İnşaat Platformu Başkanı Murat İşçi ve Forta İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Erhan Talu, sektörün yakın geleceğine dair soruları yanıtlayacak.


“İnşaat Sektöründe Yakın Gelecek: 2040”

Konuşmacılar: Murat İşçi, Erhan Talu
Moderatör: Murat Erdör
Tarih: 31 Mart 2022 Perşembe
Saat: 14:00- 15:00
Katılım: Ücretsiz
Yer: Çevrim içi, YouTube


İnşaat sektörünün herhangi bir alanında aktif olan şirketlere ve bireylere ihtiyaç duydukları tüm süreçlerde hizmet sunan iş ve kariyer platformu Workindo’nun düzenlediği “İnşaat Sektörü Buluşmaları” adlı etkinlik dizisinin dördüncü buluşmasında, robotik sistemler, yeni teknolojiler, yeni nesil iş ve yönetim süreçleri, yeni trendler gibi inşaat sektörünün yakın geleceğini şekillendirecek dinamikler hakkında sektörün geleceğine dair öngörüler paylaşılacak.

İnşaat sektörü problemlerine ve ihtiyaç alanlarına teknolojiyi kullanarak çözümler sunan Workindo’nun düzenlediği dördüncü buluşmanın moderatörlüğünü Dijital Dönüşüm Danışmanı Murat Erdör yapacak. Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı İnşaat Platformu Başkanı Murat İşçi ve Forta İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Erhan Talu sektörün yakın geleceğiyle ilgili merak edilenleri aktaracak.

Workindo “İnşaat Sektörü Buluşmaları” hakkında ayrıntılı bilgi için web sayfası ziyaret edilebilir.